בכפר הנופש בגבעת אולגה הוקם מרכז סיוע בו שוהים למעלה ממאה חיילים בודדים הנדרשים בבידוד ביתי, שם עומדים תמיכה, ציוד וכל הדרוש.

מתנדבים וארגוני סיוע רבים פועלים על מנת להנעים לחיילים את השעות ככל האפשר מערכות היגיינה, כושר גופני וסוני פליסטיישן שסופקו להם.

היום (חמישי) אף הגיע למקום הדיג'יי הצבאי יובל אבטליון (כן, יש באמת חייל שזה התפקיד שלו) כדי להרים קצת את האווירה ולעשות לחיילים טוב על הלב.

בסרטון שעלה לעמוד הפייסבוק של "יחד למען החייל" שדואגים לרווחת השוהים במתחם תועד חלק מהסט שהגיע הדיג'יי לנגן לחיילים, שיצאו אל המפרסות כדי ליהנות מהמוזיקה. הרפרטואר כלל איך לא, להיטים של עומר אדם.

במקביל הודיע ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF) שהחל במבצע חלוקת עשרות אלפי ערכות מיוחדות לחיילי צה"ל הנמצאים בבידוד.

צוות הארגון מגיע בקביעות לבקר את החיילים השוהים בגבעת אולגה לספק להם ערכות וציוד. "אנחנו נמצאים בקשר רציף והדוק עם צה"ל על מנת להבין את הצרכים, להתאים את פעילות הארגון לתמיכה בצרכי השעה ובעיקר להעביר מסר ברור למדינת ישראל ומגניה: אתם לא לבד, ממרחק של אלפי ק"מ מעבר לים ישנם מאות אלפי תומכים שמדינת ישראל וצה"ל יקרים לליבם", ציין מנכ״ל FIDF, האלוף (במיל') מאיר כליפי אמיר.

כדי להרגיע את הורי החיילים הבודדים שנמצאים בחו"ל בזמן שילדיהם שוהים בבידוד כאן בארץ שלח ראש אכ"א אלוף מוטי אלמוז מכתב בשש שפות שונות בו כתב להורים על כך שהצבא דואג לכל הדרוש לילדיהם.