זה קרה לפני כשלושה שבועות בשטחי אימונים בנגב. נהג אוטובוס של חברה פרטית הסיע עשרות לוחמי גבעתי לאימון. כאשר הגיע ליעד וביקש מהחיילים לרדת, אחד מהם התמהמה ובינו לבין הנהג התלקח עימות. בתיעוד האירוע ניתן לראות כי הנהג משתולל מעצבים על שני לוחמים, מקלל אותם ותוקף אחד מהם.

"עופו מהאוטו שניכם עכשיו. עופו מהאוטו", זעם הנהג על שני לוחמים ותקף אחד מהם. חבריהם של החיילים  ביקשו מהנהג להירגע וציינו שהלוחמים לא עשו שום דבר. "הנהג היה עצבני מאוד, קילל ותקף את אחד הלוחמים בלי שום סיבה. היו חיילים שניסו להרגיע את הנהג אבל הוא היה באטרף", סיפר אחד החיילים בשיחה עם mako.

התקרית החריגה הגיעה לדרגים בכירים בצה"ל שזעמו על התנהגות הנהג וביקשו להפסיק את עבודתו עם צה"ל. ל-mako נודע כי בעקבות התקרית זומן הנהג לשימוע בחברה בה הוא עובד.

הנהג עצמו שוחח עם אחד מקורבי הלוחמים כמה ימים לאחר המקרה והביע צער על מעשיו. "אם הגעתי למצב שהרמתי יד על חייל זה בגלל שהוא הוציא אותי מהכלים ומהשלווה שלי", הסביר הנהג, "לא התכוונתי לפגוע בשום חייל"

לדבריו, "אני אדם שמתקרב לגיל 60 ואדם בן 20 יושב וצוחק עליי בפנים ומדבר אליי לא יפה. ביקשתי ממנו לרדת כי הייתי צריך לחכות כי יש לי לוח זמנים. אז הוא הרים את הטון שאחכה. כשקמתי אליו וביקשתי ממנו לרדת הוא דיבר אליי לא יפה ראה שאני עצבני במקום שישב בשקט או לרדת מהאוטובוס הוא המשיך לצחוק עליי וזה פוצץ אותי. 14 שנה אני עובד בתחום ומעולם לא הרמתי יד על חייל. לא ייתכן שאותו נוסע יתייחס אליי כאילו אני בגיל שלו".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "האירוע מוכר ודווח באופן מיידי. הנהג המצולם בסרטון לא מבצע יותר נסיעות לחיילים".