נהוג להגיד שמלחמה היא אמנם דבר אכזרי, אך היא מצטלמת יפה. אין ספק שהסרטון אתו החלטנו לפתוח עונה על ההגדרה הזו. מדובר בצילום לילי באחת מערי הדרום וניתן לראות שמדובר במטח גדול מאוד שנורה לעבר אותה העיר. השיגור המסיבי של טילי הטמיר, המיירטים של מערכת כיפת ברזל, נראים היטב ברקע הלילי כאילו מדובר בשיגור של זיקוקים, השמדת רקטות הגראד הפכו את הסרטון למרהיב עוד יותר.

לפני שנמשיך עם תקיפות ופיצוצים משני הצדדים החלטנו להביא לכם את הסרטון המשעשע הבא. בגדול מדובר בסרטון שמציג את המלחמה של ישראל מול חמאס, רק מה בזווית ילדותית יותר. אם תרצו סוג של הפשטת המצב.

לא מעט סרטוני תקיפות פורסמו השבוע. ללא ספק המשך ההבנה של דובר צה"ל שהתקשורת היא חלק בלתי נפרד מהמלחמה. את התרומה שלנו לנושא נתחיל מהסרטון הבא שהו ניתן לראות תקיפה של משגר שנייה אחרי יציאת הרקטה. מה שמלמד אגב על סגירת המעגל המהירה של המודיעין וחיל האוויר.

כשסמג"ד בית להיא, כפי שהוא מכונה בצה"ל, יצא מהמחילה שלו מתחת לאדמת עזה הוא יגלה שמשהו רע עבר על הבית שלו. חיל האוויר מאפשר לכם את ההצצה לפניו.

את הצד של צה"ל נסיים עם סרטון תקיפה של חיל הים, שותף מלא במאמץ, שדי נבלע אחרי כשיפת סרטוני הקרב בזיקים. קבלו את הטילים שיצאו מהים ונחתו על שלל מטרות בעזה.

לעזתים אין פיקוד העורף וכמו שזה נראה גם בונקרים אין להם יותר מדי. די ברור שהקיימים מלאים כרגע. ככה נראות התקיפות של צה"ל מהצד השני ולא פחות מזה המזל שמביא אתו החימוש במשקל נמוך, כפי שיעידו הצופים שהיו בשורה הראשונה.

וככה זה נראה ממבט רחוק יותר כאשר פצצה שנזרקה ממטוס קרב פוגעת בבית. גם פה צריך להגיד שלשימוש בפצצות קטנות וזווית התקיפה של המטרה יש משמעות גדולה. על זה יעיד צלם הסרטון.

וכך נראה סיכול ממוקד מהצד השני. ניתן להתרשם מהנזק שנגרם לרכב ובמקביל מזה שלרחוב לא נגרם שום נזק, כמובן שגם אזרחים לא נפגעו. אומנם זה קורה מדי פעם אבל התוצאה הזו מגיעה ממקצועיות גבוה של צוותי האוויר. רק נגיד שהסרטון אינו קל לצפייה.

זוכרים שספרנו לכם על יחידת הקומנדו הימי של חמאס? קבלו את הלוחמים באימון תת ימי. כזה שעשו לפני שהפכו למטרות עבור כל חייל של צה"ל שהגיע לאזור זיקים.

אם יש משהו שאנחנו אוהבים זה סרטי תעמולה מושקעים. כאלה שיש בהם מבטא כבד ושגיאות כתיב. את הסרטון הזה אנחנו מקדישים ל"מתנחלים בבאר שבע", כפי שהוגדרו בסרטון.

והנה התשובה הכי חזקה שמצאנו לסרטי התעמולה של חמאס. אנחנו חייבים להצדיע למי שהכין את הסרטון הזה ובכלל חשב עליו. ללא ספק אחד המשעשעים שיש ברשת.

שמתם לב שדובר חמאס נראה תמיד אותו הדבר? שנים של מבצעים והבחור לא משתנה. הפעם אתם יכולים לראות אותו עם תוספת משעשעת של גולש ישראלי. ספק אם החברה מהחמאס אוהבים את התוצאה אבל לנו זה מתאים לסיום.

שיהיה לנו שבוע שקט.