בעוד כשבועיים יכנס לתפקידו הרמטכ"ל החדש של צה"ל, רא"ל גדי אייזנקוט. נראה שעבור חיילי צה"ל זה בדיוק הזמן לשאול אותו כמה שאלות קשות, וממש לא מדובר בתכנית האופרטיבית של צה"ל לשנת 2015. באחד מהסרטונים הכי חזקים שאנחנו ראינו, שעלה ממש היום (ה') שואלים לוחמי צנחנים שהפכו לאושיות רשת האם לאייזנקוט יש שביזות יום א' או דברים מהסוג הזה.

רם ושדי והגיטריסט עומר ניר, הכוכבים של הסרטון איתו פתחנו, הפכו זמן קצר אחרי הגיוס שלהם לכוכבי רשת, מהסוג שאנחנו צופים עתיד ורוד. קבלו אותם בקאבר מעולה לוואן רפובליק.

הסרטון הבא הוא בעצם תזכורת לכמה חיילים מאוד כישרוניים של חיל האוויר האמריקאי, חבורה שכבר לפני שנתיים וחצי הופיעה במדור שלנו במספר הזדמנויות. שימו לב במיוחד לסמ"ר אנג'י ג'ונסון הסולנית בעלת הקול שהעביר לנו צמרמורת בגוף. פה ניתן לראות אותם בביצוע חזק לשיר של אדל.

מתברר שאנג'י הפכה לדמות ויראלית ברשת, כזו שזכתה להופיע בתכניות האירוח המובילות בארה"ב ואף להופיע עם הזמרים המובילים. כיום היא זמרת בפני עצמה, וכפי שביקשה להדגיש היא עדיין עושה מילואים בחיל האוויר האמריקאי.

הליפ סינק הפך לתחום שכבש את כל חילות הצבא, בארץ ובעולם. נראה שלסרטון הבא גייסו צוות שלם של מסוק צ'ינוק אמריקאי שלא היססו, כמו שאנחנו אוהבים, לצלם חלק מהסצנות גם במהלך טיסות מבצעיות.

כאמור הליפ סינק כבש גם את צה"ל. קבלו את הראשונים של צה"ל בתחום, שעשו זאת כבר לפני שלוש שנים.

פתאום החיילים של פוטין נראים לנו יותר אנושיים, והרבה פחות אכזריים.

אין לנו מושג אם אייזנקוט יאהב את השיר הראשון איתו פתחנו את הפינה, אבל אנחנו די בטוחים שסמל המחלקה של הלוחמים האלה, מהמרינס האמריקאי, פחות יאהב את השיר הזה שזכה לכינוי " War Machine". נראה שדו"צ של המרינס גם לא יאהב לראות את העובדה שהסולן לא וויתר על הטבק שלו. צפו בסרטון כאן

ממשיכים עם קליפ מושקע של טייסי תובלה מחיל האוויר האמריקאי.

קבלו עוד אחד מבית היוצר של צה"ל, הפעם בעל המסר- הבלדה למשוחררת. כי מי מאיתנו לא מכיר בעובדה שהבנות איתן התגייסת ישתחררו שנה לפניך.

ונסיים את הפינה שלנו עם החייל הכי חמוד בצה"ל, כזה שמעביר אותנו למנוחת השבת בדיוק כמו שצריך. פה הוא שר בלי קהל, יותר נכון לקיר, אבל אין לנו ספק שאם זה יגיע לעיניים הנכונות הוא יגיע רחוק.

שתהיה לנו שבת שקטה.