בחודש ספטמבר האחרון התחילה נועה קירל את כיתה י"ב, מה שעבור רבים מסמל את תחילתה של תקופה חדשה לגמרי – הגיוס לצה"ל. בינתיים, פוסט שרץ ברשתות החברתיות הצליח לבלבל אפילו אותנו: האם נועה קירל התגייסה ופספסנו?

View this post on Instagram

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on

בפוסט שפורסם בדף הפייסבוק "חיילים מצייצים", נראית חיילת במדי צה"ל, ככל הנראה עדיין בטירונות – אם לשפוט לפני כובע הטמבל בכותפת – כשהיא מחזיקה את פניה ושיערה מפוזר כך שרואים רק חצי מהם. החיילת, שדומה באופן מחשיד לזמרת האהובה, גרמה לרבים להתבלבל ולחשוב שמדובר בכוכבת הנוער שהתגייסה לצה"ל בלי שאף מדור רכילות שם לב.

כמובן שמדובר באזעקת שווא, וקירל כאמור נמצאת בימים אלה בעיצומה של השנה האחרונה שלה בתיכון. לא ברור מי היא החיילת בתמונה, אך אין ספק שיש דמיון מדהים בין השתיים.

בעבר חשפה הזמרת כי היא סובלת מבעיה שעלולה למנוע ממנה גיוס לצה"ל: מתברר כי קירל נולדה עם כליה אחת - דבר שעלול להביא את צה"ל למנוע ממנה להתגייס. למרות זאת, הכוכבת סיפרה כי תעשה כל מה שצריך על מנת להתגייס או להתנדב לצבא, ולשרת שירות משמעותי. מערכת פז"ם כבר הכינה טבלת ייאוש עד לגיוסה של נועה קירל והיא לא יכולה לחכות לראות את תמונת החוגר שלה.