מלך זילברשלג (21), כוכב הרשת החרדי של "כאן" שמתחזק פרופילים עם עשרות אלפי עוקבים בכל הרשתות החברתיות, עלה הבוקר על מדי זית והתגייס למחלקת הניו מדיה של דובר צה"ל.

למרות הניסיון הרב שצבר בתאגיד, את השירות הסדיר הוא יתחיל רק אחרי קורס מש"קי דוברות. למרבה השמחה (ובאופן חריג), הוא ימשיך לעבוד גם עבור "כאן" במסגרת השירות. 

כראוי לחיית רשת, מלך תיעד באדיקות רבה את הימים לפני הגיוס - ולא רק בסטורי באינסטגרם: תאגיד השידור העלה בשבועות האחרונים את "מלך מתגייס", סדרת רשת באורך שלושה פרקים שבהם התנסה במטווח, בניווט צבאי ובאימוני כושר קרבי והסוואה בשטח, כהכנה לשירות שיעביר מתחת לאור הפלורסנט. 

עשיתי #וולגיוס בניסיון ללמוד איך לנווט וגם כדי לבדוק איך אני בהסוואה. ספוילר: לא משהו. פרק שלישי! קישור בביו לפרק המלא: תהנו⁦✌️⁩⁦❤️⁩ @kan_israel @ehudmeir @shelly_baum

A post shared by MelechZilbershlag מלך זילברשלג (@ze_lama) on

איש התקשורת נוטף הכריזמה פרץ לתודעה לפני כשנה וחצי הודות ללשון המושחזת שלו, ו"זכה" מאז לגלים רבים של ביקורת על כך שלא התגייס לצבא. בראיון ל"ישראל היום" בסוף השנה שעברה, השיב אש והסביר את הסיבה לגיוסו המאוחר: "אדם שקורא לי משתמט הוא איש פח שדורך על גופות. ההורים שלי שכלו שלושה ילדים עקב מחלת כבד תורשתית. חשוב לי לתרום למדינה, אבל המצב שלי מורכב. מפחדים לגייס אותי, ובצדק, כי התיק הרפואי שלי סופר מורכב. כבר שנתיים אני עם תאריך גיוס שנדחה ונדחה ונדחה".

מערכת פז"ם מאחלת למלך גיוס קל ושירות משמעותי.