סרטון בו צולמו לוחמות גדוד 'ברדלס' (הגנת הגבולות) רוקדות ליד גדר הגבול עם מצרים כשבצד השני של הגדר רוקדים חיילים מצרים, לצלילי השיר 'חביב גלבי' של הרכב הישראלי WA-A כבש את הרשת וזכה לעניין יוצא דופן, צפיות רבות ותגובות חמות של גולשים רבים.

מקורבים לחיילות סיפרו ל-mako על התגובה ששמעו מהלוחמות עצמן. "זה היה לגמרי ספונטני ולא מתוכנן", סיפרו להם השתיים על הסרטון. "כשראינו את החיילים המצרים מעבר לגבול החלטנו לשבור את השגרה ולהשמיע את השיר. רקדנו והם התלהבו מהשיר ורקדו יחד אתנו וזה היה ממש כיף לשבור שגרה".

מדובר בלוחמות ותיקות שזכו לפירגון מלוחמים ולוחמות בגדוד. "היה פירגון גדול מאוד גם מחבר'ה בגדוד וגם ממשפחות וחברים שאהבו את הסרטון. בסופו של דבר כולנו בני אדם".

בין כוחות הביטחון הישראלים והמצרים התהדק שיתוף הפעולה באזור הגבול לאחרונה ובא לידי ביטוי בסיוע של לוחמי הגנת הגבולות, יחידת מג"ן (מודיעין גבולות נגב) של המשטרה ומסתערבי מג"ב שכולם פועלים יחד בניסיון לסכל הברחות סמים, חדירות מחבלים וניסיונות לפגוע בכוחות.

"היחסים עם החיילים המצרים ביום יום טובים, יש לא מעט מפגשים בגדר ומעבר לגדר". העידו על כך אנשי כוחות ביטחון ישראלים המשרתים בגזרה. "יחסים חמים וידידותיים הרבה יותר מאשר בעבר".