סמל דניאל פוקסוב, חייל בודד שעלה בגפו מרוסיה נהרג שלשום (שלישי) בתאונת דרכים קטלנית בטירת כרמל.

פוקסוב נפצע באורח אנוש כשחצה כביש ברחוב הרצל בעיר ונפגע ממכונית. הוא פונה לבית החולים רמב"ם על ידי ניידת טיפול נמרץ של מד"א. הפרמדיקים ביצעו בו החייאה והוא פונה מורדם ומונשם. זמן קצר לאחר הגעתו לבית החולים, הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

פוקסוב ז"ל, בעל תואר שני בלוגיסטיקה, התגורר בחדרה בדירת חיילים בודדים של עמותת 'רוח נכונה'. באחרונה סיים קורס כלבנות בצבא וקיבל תפקיד של כלבן בבסיס לוגיסטיקה.

"הוא היה מאושר כשקיבל את תפקיד הכלבן ביחידה בה שירת", סיפר מנכ"ל עמותת 'רוח נכונה', נועם אביטל שסייע לו להתגייס לצה"ל וליווה אותו באופן צמוד. "דניאל הגיע אלינו חצי שנה לפני הגיוס, ליווינו אותו כל הדרך על כל המשתמע מכך וכמובן גם בשירות הצבאי".

סמל דניאל ז''ל (צילום: נועם אביטל)
דניאל וחבריו: "היה נראה מאושר" | צילום: נועם אביטל

מחוץ לצבא מספר מנכ"ל העמותה על: "בחור שאהב את הים ובעיקר מוסיקה, בה עסק בכל רגע פנוי. הוא היה אדם שמח מאוד למרות הקשיים שהיו לו בחיים. ביום חמישי האחרון הוא השתתף בטקס פתיחת בית החיילים בנתניה והיה מאושר".

נכון לעכשיו מסתמן שפוקסוב ייקבר ברוסיה אבל העניין נמצא בבירורים מול קרובי משפחתו, בטרם תתקבל החלטה סופית. נסיבות התאונה הקטלנית נחקרות על ידי בוחני התאונה במשטרת מרחב כרמל. אביטל מבקש מכל מי שיש לו פרטים על התאונה לפנות אליו בעניין.