דאגי סמית', נגר-אמן ממחוז אסקס בבריטניה הופך מדי צבא שלובשים חיילים וקצינים לכורסאות ישיבה מעוצבות.

כבר שנים שהוא עובד בתחום אבל בתקופה האחרונה הוצצף בהזמנות בגלל פרויקט אחד. הוא קיבל בקשה ממפקדי בסיסים של חיל האוויר המלכותי, מפקדי טייסות ושאר יחידות לעצב כסאות מהמדים שלהם.

"פרסמתי תמונה של הכיסא בדף הפייסבוק, ומאז זה הפך למטורף", סיפר סמית' בריאיון לדיילי מייל הבריטי, "יש עוד הרבה הזמנות שנמצאות בהמתנה", הוסיף וסיפר שכל כיסא שכזה דורש עבודה של כמה שבועות, תלוי בגודל, במדים ובדרישות הלקוח. "לפעמים צריך כמה סטים של מדים כדי להשלים את העבודה".

הוא מעיד שבלי שום ספק את הבקשה המרגשת מכולם קיבל מבן פרקינסון, לוחם ומומחה חבלה שנפצע במלחמת אפגניסטן ונחשב לפצוע הקשה ביותר של הבריטים במלחמה הזו. בשנת 2006 הרכב בו נסע עלה על מטען, הוא איבד את שתי רגליו ובנוסף ספג פגיעה קשה בעמוד השדרה.

"ההישג הגדול ביותר שלי, והכבוד הגדול ביותר היה להכין את הכיסא לפרקינסון", אמר סמית'. הוא סיפר שהכינו לו כיסא אחד ממדי ה-א' שלו אותו הוא שמר אבל גם כיסא ממדי ה-ב', אותו הוא רוצה למכור במכירה פומבית בכדי לתרום את הכסף לאחת העמותות בהן הוא פעיל.

כבר היום יש כמה משרדים צבאיים ברחבי הממלכה בהם המפקדים יושבים על כיסא שהוכן מהמדים שלהם וכאמור הרשימה עוד ארוכה. סמית' מספר שהעבודה רבה עד כדי כך שהוא נאלץ לגייס לעסק את בני משפחתו.