אין תמונה
עכשיו אתם רואים אותי, עכשיו לא

לארצות הברית יש מדיניות מאוד ברורה בכל הנוגע לטיפול בארגוני הטרור במזרח התיכון: חיסולים, ובעיקר חיסולים מהאוויר. בעולם מכירים היטב את שיטת החיסולים באמצעות המל"טים הטורפים של צבא ארה"ב, ועל ההצלחה של השיטה יכולים להעיד מאות מפעילי מל"טים שחיסלו אלפי מחבלים בתימן, פקיסטן ומדינות אפריקה.

עתה מסתבר שארגוני הטרור מנסים להסתגל למציאות בה המוות מפתיע אותם מלמעלה. בסרטון חדש שפרסם ארגון אל קאעידה, המחבלים מקבלים הדרכה כיצד ליצור "גלימות היעלמות", אשר יאפשרו להם לחמוק ממבטם של אותם טורפים ללא טייס המופעלים אלפי קילומטרים משם.

בסרטון המלא, באורך 16 דקות  ובעל השם "נלחמים במטוסי ריגול", מסבירים כיצד אפשר לבנות מגן בקלות יחסית משמיכת אלומניום ומספר ענפים. לדברי יוצרי הסרטון המגן ימנע ממצלמות האינפרא-אדום לקלוט את חום הגוף. בסרטון ניתן לראות את אחד הלוחמים, חמוש ברובה, מכסה את עצמו בשמיכת האלומניום.

על הלוחמים למרוח ברזנט בדבק, ואז להדביק לו נייר אלומיניום - מהסוג שאפשר לקנות בסופרמרקט. ואם המחבל רוצה לשדרג את עצמו, יש גם טיפ - אפשר לצבוע את המגן בצבעי הסוואה ולהוסיף ענפים, כדי שמלמעלה הוא ייראה כמו שיח תמים ולא כמו טרוריסט או מטרת חיסול.

בשלב זה לא ברור אם המגן עושה את עבודתו או לא, אך אנחנו מנחשים שהמל"טים ימשיכו לסייר בשמי המזרח התיכון, ואולי עכשיו הם גם יחפשו שיחים שנראים חשודים מדי.