שני מטוסי חמקן מסוג F-117 תועדו בימים האחרונים כשהם טסים יחד עם מטוס תדלוק KC-135R. כזכור, מדובר במטוס החמקן המבצעי הראשון שלכאורה פרש מהשירות אי שם בשנת 2008, אולם בשנים האחרונות תועד כשהוא מבצע מספר טיסות מסתוריות. לרוב תועדו מטוסים בודדים מהסוג הזה, כשתיעוד של שני מטוסי יחד נחשב נדיר עוד יותר. לטענת מי שתיעד אותם, היו יותר משני מטוסים באוויר.

ה"ספוטר" (צלם תעופה חובב) שהעלה את התמונה לחשבון הטוויטר שלו, בחור בשם מאט הרטמן, כתב: "הלכתי לנמל התעופה LAX אחרי שקיבלתי טיפ שיהיה שם משהו מעניין. אני מביט למעלה ורואה KC-135R של חיל האוויר האמריקאי בטיסת מבנה עם שני חמקנים F-117. אני מנחש שלמרות הכל, הם (החמקנים) לא פרשו".

הוא ציין שאת התמונה צילם ב-19 לפברואר ובציוץ, שזכה למאות ציוצים מחדש ותגובות, הוסיף: "מעולם בחיי לא ראיתי רגע כזה מדהים. וואוו". בשנים האחרונות מטוסי F-117 תועדו בלא מעט טיסות. למרות זאת, בחיל האוויר האמריקאי מסרבים להגיב לפרסומים או לציין מה מטרת הטיסות או תפקידו של החמקן, לאחר שבאופן רשמי הוא הסתיים.

בעבר גם היו דיווחים שהמטוסים האלה נשלחו לפעול בסוריה כחלק מכוחות הקואליציה, שנים לאחר הפרישה הרשמית. בין השאר החמקנים הוותיקים זוהו כשהם ממריאים ממסלול התעופה של אזור 51 המסתורי, כמו גם במקומות אחרים. 

ה- F-117 הוא ככל הידוע מטוס החמקן הראשון בעולם שהפך למבצעי בחיל האוויר האמריקאי בשנת 1983 תחת מעטה חשאיות כבד ביותר. מטוסים מסוג זה הצליחו לפעול מספר שנים מבלי שדבר קיומם ייחשף, גם כאשר השתתפו בפלישה לפנמה בשנת 1989.

סוג החמקן הזה נחשף במלחמת המפרץ הראשונה, שם היה אחד מה"כוכבים". המטוסים היו בין הראשונים שנכנסו למרחב האווירי של עיראק, שהפעילה את אחד ממערכי ההגנה האווירית הגדולים בעולם באותם ימים.