העימות בין הודו לפקיסטן מתחמם, ולא רק בשדה הקרב. המלחמה הזו הפכה ויראלית ברשתות החברתיות. מצד אחד הפקיסטנים, שהעלו סרטון ובו ניתן לראות את טייס הקרב שלהם שהפיל את מטוס הקרב ההודי. מנגד, ההודים משתפים את הסרטון בו הטייס שלהם עובר לינץ' מצד אזרחים פקיסטנים, שהגיעו אליו ראשונים. האחרונים לא נשארו חייבים והפיצו תיעוד בו ניתן לראות את הטייס השבוי שותה קפה ומספר שהחיילים הפקיסטנים הצילו אותו מהאזרחים הזועמים.


הבוקר (חמישי) הופץ סרטון שניתן לראות בו כמתריס: טייס קרב פקיסטני ליד מטוס הקרב שלו מסוג JF-17, באמצעותו הם טוענים שהפיל את מטוס המיג 21 ההודי, משהו שלבדו חושף את הסיפור סביב הדרמה האווירית באזור, כשהמטוס הפקיסטני נחשב לחדיש ופותח בשיתוף סין. הטייסים ואנשי צוות הקרקע צילמו סלפי ווידאו, בו הם נראים לוחצים יד לטייס שהפיל וחוגגים את הניצחון בקריאות "אללה הוא אכבר" והסרטון הפך לוויראלי תוך זמן קצר.

לשתי המדינות נשק גרעיני ומהיגים בעולם כולו קראו לעצירת ההסלמה לפני שהמשבר בחבל קשמיר יחריף ויגלוש למלחמה של ממש, לה יכולות להיות תוצאות הרסניות. כבר בסרטון בו נראית התקיפה של הטייס ההודי השבוי נשמעים החיילים הפקיסטנים קוראים למבצעי הלינץ' ואף לחדול ממעשיהם. התיעוד שהפיצו של השבוי לאחר שהתאושש והעובדה שהפגיעה בו לא נמשכה, יכולים לאותת על רצון פקיסטני שלא להחריף את המשבר מול הודו.