דיירי בית האח הגדול מתחלקים העונה לשני מחנות - אלו שנכנסים לשכשוכית ואלו שמתבוננים עליהם מהצד בביגוד מלא. אבל לא רק הקור הוא מה שמאיים על הדיירים שבוחרים להישאר יבשים, אלא בעיקר העיסוק הבלתי פוסק בדימוי גוף. "אני לא נכנסת לבריכה פה בבית הזה כי אני מרגישה שגופי הוא נושא לשיחה", מסבירה אור ותוקפת את דודו וגילי על השימוש שלהם בכינוייים כאלה ואחרים הנוגעים לחיצוניות של דיירי ודיירות הבית.

"הדיון הבלתי פוסק על איך בחורה נראית, וזה יכול להיות גם מחמאות הוא מה שחוסם את המבט הפנימי על הבן אדם", מסבירה תמר, מי שמתחילת העונה מתעקשת לעלות את הנושא לדיון בשל קושי אישי להתמודד עם המצב הקיים בבית: "דבר ראשון נפסיק לקרוא לבנות כוסיות" היא מפצירה בכעס ומוסיפה: "הן נשים עם נשמה".

>> אתם כבר אחים שלנו בפייסבוק?

מי שנחלץ לחזק את דעתה הוא מייקל, שמבקש להסביר לדיירים את הכוח וההשפעה שיש למילים שהם מוציאי מהפה: "תרצו או לא וכמה שזה ישמע קלישאתי, אנחנו מצולמים ורואים את זה בחוץ". כדי לחזק את דבריו הוא מבקש לשתף אותם בחוויה שטרם דיבר עליה בעבר וחושף כי לפני שהחל את תהליך שינוי המין הוא הוטרד מינית על ידי גבר שנגע בו בניגוד לרצונו: "הייתי בשוק באותו הרגע, זה נטו הטרדה מינית ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי".  

 "האח הגדול": רביעי ושבת, 21:00