הראיון שנערך עם מדור הרכילות של הדיילי טלגרף האוסטרלי, מביא את כוכב הפורנו האוסטרלי וודי פוקס בן ה-31, לחשוף כמה דברים על תעשיית הפורנוגרפיה. פוקס מעיד ששכב עם כ-5,000 א.נשים בעבודתו ובחייו הפרטיים, מאז אותר לראשונה בידי מפיקים אמריקאים. "לרוב לא עובר עלי שבוע בלי שעשיתי סקס עם כמה אנשים", הסביר בראיון, "הסקס בשבילי שונה משאר האנשים. בגלל שעבדתי בזה, אני כבר לא חושב על סקס כאיזה חיבור רומנטי חזק. אני חושב שסקס זה שיחה עם מישהו, רק שמשתמשים בה בגוף בלבד".

פוקס כבר פרש מהתחום, למרות שהיה יכול להמשיך עוד הרבה שנים אל תוך קטגורית ה"דדי", לדעתנו. הוא מתגורר בקנדה עם בן זוגו. אף על פי כן, הוא לא פרש לגמרי, ומחזיק עמוד OnlyFans סקסי במיוחד.

10 שנים עברו עליו בתחום, מאז החל להשתתף בסרטי פורנוגרפיה לגייז. התעשייה, כך הוא טוען, כבר מזמן איננה סקסית. צילומים של סצנה אחת מתוך סרט לוקחים כמה ימים.

"ביום הראשון מכירים את השותף לסצנה ומתרגלים קצת את התנוחות. ביום השני עושים את כל הדיאלוגים וכל קטעי המשחק", הוא מפרט, "והיום השלישי זה כל הדברים שלא הספיקו לצלם, או תמונות לשער או דברים כאלה".

לא מעט פעמים, הוא ממשיך לספר, גברים בתעשיית הפורנו מזריקים לעצמם סמים וגם ויאגרה כדי לאפשר לעצמם להחזיק זמן ארוך יותר עם זקפה חזקה יותר. רבים מהם, הוא אומר, בכלל אינם נמשכים לגברים ומגיעים לפורנו גאה בשביל התגמול הכספי. לטענתו, גודל הטובין המינימלי לשחקן פורנו הוא 20 ס"מ.

עשר שנים הן באמת לא מעט זמן בתעשיה, אבל אנחנו ניהיה שם ונמשיך לצפות בו במעבר שלו לעבר הקטגוריה הנחשקת.