תסמכו עלינו - את משחק הקלפים הבא עדיף שלא תוציאו בזמן שאתן מארחות בבית כמה חברות, אלא אם כן בא לכן להפוך את המפגש החברתי למסיבת מין. בין אם אתן זוג טרי, נשואות עם ילדים או סתם חברות שאוהבות מדי פעם לשחק במיטה, אנחנו בטוחות שיש לכן את התנוחות הקבועות והאהובות עליכן. אנחנו לא רומזות שזה דבר רע, כי הרי ברור שהן עושות את העבודה, אבל למי מאיתנו לא בא לפעמים לפלפל את האווירה? 

כדי לבחון עד כמה אנחנו באמת אמיצות כשזה מגיע לגיוון במיטה, השגנו את משחק הקלפים "סקס לסבי", שמבטיח דרכים חדשות לחקור ולגלות את בת הזוג שלך. בחפיסה המכילה 50 קלפים תמצאו שלושה קלפי חוקים, כל אחד מציג דרך אחרת לשחק. הראשונה היא "מגדת העתידות", בה אתן נותנות לגורל להחליט אילו פנטזיות תממשו. השנייה היא "הליבידו של המאהבת", בה תלמדו בדיוק מה עושה את זה לבת הזוג. השלישית היא "הפנטזיה האולטימטיבית" - בה אתן מחליטות איך הערב הולך להראות.

בתור התחלה, בת זוגי ואני פינינו ערב שלם לעצמנו, הצטיידנו בשני בקבוקי יין משובח, הפעלנו מוזיקה מחרמנת ברקע והתחלנו לשחק ב"מגדת העתידות". בדיעבד, יכול להיות שהיינו צריכות לפנות גם את הלילה, כי באופן בלתי צפוי המשחק שלף אותנו מהמיטה ושלח אותנו לטיול מגרה בכל רחבי הבית.

משחק קלפים "סקס לסבי" (צילום: mako)
המשחק שלף אותנו מהמיטה ושלח אותנו לטיול מגרה בכל רחבי הבית | צילום: mako

על גבי הקלפים היו מצוירות התנוחות שהיינו צריכות לבצע. למרות שחלק מהן היו נראות מופרכות, רובן היו באמת מותאמות ונוגעות לנשים שאוהבת נשים. בשלבים הראשונים, הייתה תחושה שהמשחק קצת בסיסי מדי. נשיקות, מסאז'ים, ליטופים - הרי לא היינו צריכות קלפים כדי להגיע לשם. אבל לאט לאט, קלף אחרי קלף, התחלנו להתרגש, להסמיק ולהתחרמן בטירוף. 

המשימות הפכו להיות קינקיות יותר ויותר ואנחנו התחלנו להרגיש את חום הגוף עולה. אמנם התחלנו עם משימה בנאלית כמו מקלחת משותפת, אבל עד שהגענו לכוס היין השנייה כבר מצאנו את עצמנו, עומדות במטבח עם החבר הסגול האלוהי שלנו, מתמודדות בגבורה עם עוצמת הרטט, כשאנחנו נתמכות רק אחת בשנייה. "סטאנדינג וייבריישן" בהחלט סיפק לנו אימון מצוין לחיזוק שרירי הישבן.

היו גם רגעים משעשעים, אחרי שבת זוגי קיבלה לידיה קלף שנקרא "דה יו", המציג תנוחה בה שתי בנות הזוג בעצם מייצרות את האות יו. האקט עצמו היה נעים, אבל אני בהחלט לא הבנתי למה עלי להרים רגליים במהלך האקט רק בשביל לייצר את האות יו. לא נשקר, צחקנו בטירוף, הרגשנו שאנחנו מבצעות תרגיל אומנותי בשחייה צורנית שלא באמת תרם למטרה, אבל זה גם גרם לשתינו להשתחרר ולהעביר ערב שלם של הנאה.

משחק קלפים "סקס לסבי" (צילום: יחסי ציבור)
היו גם רגעים משעשעים. משחק קלפים "סקס לסבי" | צילום: יחסי ציבור

בשורה התחתונה - המשחק קליט, מובן ומתאים לכולן - גם לביישניות וגם לנועזות. רוב המשימות היו רלוונטיות ומחרמנות, אבל נשקר אם נגיד שלא דילגנו על משימה אחת או שתיים כי הן עוררו בנו מבוכה. אבל גם זה בסדר, כי זה בדיוק מה שהמשחק אמור לעשות - לנפץ את כל החוקים והמבוכות ולגלות לכן עולמות חדשים ודרכים יצירתיות להגיע לשיא.

בתקופה הזאת, בה רובנו שבויות בבית, חשוב לרענן את החשק המיני שלנו ומשחקי התפקידים שחבויים בין הקלפים היו עבורנו דרך מצוינת להגשים כמה פנטזיות. אז אם אתן מרגישות שבא לכן ערב פורץ גבולות, מצחיק ומחרמן, משחקים הקלפים הזה לגמרי יספק את הסחורה.

49 שקלים, ניתן להשיג בחנות "סיסטרס", האנגר 26 "בית בנמל", נמל ת"א.
לרכישה