מה שקוראים לו "סקס לסבי" הוא רוב הזמן לא באמת בשביל לסביות, אלא תצוגה של סקס בין נשים שמיועדת למבט הגברי. האם יש לזה קשר ללסביות? פחות ממה שיש לזה לגברים סטרייטים. אז איך אפשר ללמוד משהו חדש על הנושא, כשקשה מאוד למצוא תוכן אמיתי וראוי על סקס לסבי? אריאל סובל ממגזין Pride ליקטה עצות מנשים גאות, סיסג'נדריות וטרנסג'נדריות, מכל הגילאים, הצבעים והצורות, שגם עושות את זה בכל הדרכים, והגיעה לרשימה לא ארוכה של 26 טיפים לסקס בין נשים, מנוסות וכאלה שרק החלו לחקור את התחום.

הכירי את הבסיס אך אל תהי בייסיק

1. תשכחי כל מה שלמדת מפורנו. נקודה. את לא עושה ביצועי מין למען צפייה של גברים. תני למה שמהנה את השותפה שלך ואותך להוביל, ואל תנסי לגרום לזה להיראות כמו "כחול הוא הצבע החם ביותר" (כי אף אחת לא עושה סקס בסימטריה מושלמת)!

2. אל תיקחי את הגילוח ברצינות רבה מדי. זה נחמד לשמור על גיזום וניקיון, אבל למי שאיתך בחיים האמיתיים לא אכפת מאיבר של כוכבת פורנו. מה שהכי חשוב ממילא בלי שיער באופן טבעי!

3. חשוב לזכור שלסביות באות בכל מיני צורות (כולל טרנסיות לפני/אחרי ניתוח). תשאלי את הפרטנרית שלך איך היא אוהבת שנוגעות לה באיברי המין, ומה הולם את הזהות המגדרית שלהן במיטה.

4. לסביות לא רק יורדות זו לזו. הלשון שלך לא נבראה רק כדי לדחוף אותה לקופסה. יש לך אצבעות, דילדואים, ויברטורים ובמקרי חירום, פירות.

5. תגזזי את הציפורניים שלך!

להישאר בפנים, לאכול בחוץ

6. השתמשי בכל הפה שלך כשאת יורדת, לא רק בלשון.

7. השקיעי תשומת לב בצד הפנימי של הירך. אפשר ללקק, לנשוך או לנשוף. זהו אזור ארוגני שלעיתים קרובות מתעלמות ממנו למרות טבעו הרגיש.

8. תשתהי. אל תפחדי לתת לה נשיקה קטנה או לנשוף עד שהיא באמת מתחננת אליך להוציא לשון - וכשהיא מתחננת, את יכולה לחדור אליה עם הלשון.

9. החדירי את האצבעות שלך בזמן שאת יורדת לה, כדי לגרות במקביל את הדגדגן ואת הפות. יש סיבה שבגללה יצרו צעצועי מין בצורה הזו.

10. יש כאלה שאוהבות רק את קצה האצבע, וכאלה שמעוניינות בכל היד. תבררי מה עושה לה טוב, ותמיד עשי זאת בהדרגה.

11. מרגע שאת בתוכה, כופפי את האצבע לצורת וו, משכי אותה החוצה, ישרי והכניסי שוב. זה אמור לגרות את נקודת הג’י.

כניסה לפוזיציה

12. מספריים זה קטע. חלק מהליידיז מתחברות לזה, אבל זה יותר כיף לשפשף את האיבר שלכן זו בזו במהלך המשחק המקדים, מאשר לעשות מין שהוא משחק טוויסטר.

13. השתמשי בכריות כדי להניח את השותפה שלך בזווית אידאלית.

14. אם את אוהבת להיות בשליטה, בבקשה, תשבי לה על הפנים. כך תוכלי לשלוט על הלחץ והתנועה באמצעות הגוף שלך כשאת מקבל מין אוראלי.

ספירת מלאי

15. אם זה מתאים לך, שימי סטרפ-און. בפשטות, זה פאלוס שאת יכולה לחגור על עצמך בקלות, ויש ממנו בכל הצבעים, צורות מידות ומרקמים.

16. בפעם הראשונה שאת חוגרת סטרפ-און זה עלול להרגיש מוזר בגלל שאת בכלל לא תרגישי את הפאלוס שלך, אבל השותפה שלך תרגיש גם תרגיש. ככל שתעשי בזה יותר שימוש כך הרעיון יהיה לך נח יותר.

17. נקי את צעצועי המין שלך אחרי כל פעם, בבקשה.

18. השתמשי בקונדומים למקרה שתרצי להעביר אותם מאחת לאחרת, כי מחלות מין עלולות לעבור דרך צעצועי מין.

19. רכשי דילדו ייחודי לכל אחת מהמאהבות שלך. זה הדבר הראוי לעשות.

20. אל תקני את צעצועי המין שלך ממקורות מפוקפקים, מאחר שקיים הסיכון שהם מכילים חומרים מסרטנים, אותם החומרים שנמצאו בבקבוקי שתיה מפלסטיק, שאת כלל לא רוצה להכניס למערכת. השתמשי בצעצועי נטולי רעלנים מיצרנים מוכרים.

21. אם את חוגרת סטרפ-און ועושה את זה בדוגי סטייל, נסי לקחת חגורה וללפף אותה סביב המותניים של השותפה שלך, כשאת בקצה החגורה ביד אחת, ובקצה השני עם היד השנייה, כדי לאפשר לך יותר תנופה ושליטה ל החדירה.

22. אם את מתעצלת לשים סטרפ-און או שזה פשוט לא נוח לך, קחי דילדו והשתמשי בו כמו מאריך ליד שלך.

שיחה בין הסדינים

23. הביעי את מה שאת רוצה ואיך את רוצה את זה. אין סיבה לקרוא לתשוקות שלך בשם אחד בלבד.

24. אם היא אומרת ‘אל תעצרי’, אז תמשיכי!

25. היי כנה כמה שאפשר בנוגע לזהות המינית והמגדרית שלך. אם את לא בטוחה, תגידי את זה, גם חוקרת היא זהות בפני עצמה!

26. התייחסי לאחרות כפי שאת רוצה שאחרות תתייחסנה אליך, במיטה ומחוץ לה.