הכל החל לפני בסוף השבוע האחרון, כשמשתמש טוויטר בשם LadelsPower נידב את דעתו הלא מדעית כלל ל-28,000 מהעוקבים שלו. "כל גבר שעושה כמות אדירה של סקס עם מספר גבוה של נשים באופן קבוע ולאורך שנים הוא בפוטנציאל הומו במסווה. להיות נימפומן/סוטה זה פתח להומוסקסואליות", הוא טוען ומסביר, "בגלל זה הרבה ראפרים הם גייז. בסופו של דבר כל כך נמאס לך מהאיבר הנשי שאתה מתחיל ‘לחקור’".

למרבה הצער, ובאופן כלל לא מדעי, הוא לא הגדיר את כמות הסקס ו/או הנשים הנדרשת כדי להיחשב ל"הומו במסווה", ורבים ניסו להבין למה בדיוק הוא מתכוון, ועל איזה ראפרים הוא מדבר. וזה לא שטענות דומות לא נשמעו קודם, כי כבר שמענו על כך שעוד כמה דברים הם פתח להומוסקסואליות כמו למחזר, להתכרבל, ליידי גאגא או השמאל הקיצוני. אבל דבר אחד מעולם לא שמענו, הוא שמי שעושה הרבה סקס סטרייטי הוא לא רק סטרייט מאוד, אלא גם הומו במסווה. הפוסט הפך ויראלי, והתגובות לא איחרו להגיע.

"הפתעה! כיום הכל גיי! אין לאן לברוח!!!", כותב מגיב אחד. "אתה מבין, כאשר, אחרי שהות ממושכת במערות הכאוס הנשיות, הפין מאבד את הכושר הגברי שלו והופך לפין נשי, שמכוון ביולוגית כלפי גברים", כותב אחר שמכוון לעוד דעה לא מלומדת.

>> "אם אני חוזר לכפר, יורים לי כדור ברגליים"

>> לפני שהפך לגיבור תרבות הוא התפרנס כנער ליווי

"זה התירוץ הכי גרוע ל'למה אני לא משיג זיון' ששמעתי בחיי”, כותבת מלכת הדיאט קולה, כך לפי שמה בטוויטר. קתרין מציעה לעומתה דעה מתונה יותר, "אין שום ‘פתח להומוסקסואליות, ולו היה אחד, הוא בוודאי לא היה סקס הטרוסקסואלי".

"הדבר הכי גברי שאפשר לעשות זה לזיין גבר אחר. אני חושב שפיצחתי את החידה. מין הומואי זה הדבר הכי סטרייטי שאפשר לעשות", כותב צ’אק באמירה שתתאים לכל גבר-דיסקרטי-בדומה שאי פעם ימצא.

"2020 מכה שנית", מוסיף אדם בהתייחסו לתגלית המרעישה ביותר אחרי הקורונה. "רעיון חדש למחנות המרה להומואים", מרחיב מאט את הקונספט, "רק שהפעם זה סאונה, וכל ההומואים עושים מלא סקס כל הזמן כדי שלפי ההיגיון הם יהיו סטרייטים. הסקס ימאס עליהם כל כך שהם ישתוקקו לאישה ורק לאישה".