סערה של ממש התחוללה השבוע בעמוד האינסטגרם של הדוגמנית וכוכבת הרשת רומי אברג'יל (20). התמונה החושפנית שהיא שיתפה בסטורי בעמוד האינסטגרם שלה ל-106 אלף העוקבים שלה שותפה קרוב ל-5,000 פעמים ורומי עצמה קיבלה לא מעט תשומת לב בתיבת ההודעות, חיוביות ושליליות. 

בתמונה עצמה, רומי עומדת עם גבה למצלמה לבושה בתחתון תחרה שחור קטן בלבד כשידיה מסתירות את החזה. זאת אולי לא התמונה הכי פרובוקטיבית שראינו אי פעם בחיים האלה, אבל זאת הפעם הראשונה שבה רומי פרסמה לינק לעמוד האונליפאנס החדש שפתחה לפני כחודש, יחד עם הכיתוב " לאנשים שמבינים". וכן, אנחנו לגמרי מבינים. 

רומי אולי ידעה שהצעד ימשוך לא מעט תשומת לב, אבל היא כל כך נדהמה מכמות התגובות, שהיא פרסמה מאוחר יותר באותו היום לא פחות מ-12 סטוריז רצופים בהם ענתה למגיבים חצופים ולנשים שלדבריה "באו להוריד לבחורה אחרת". על הדרך, היא גם שלחה מסר מעצים לעוקבים ולעוקבות: "תעשו מה שעושה לכם טוב בחיים. זה מה שאני עשיתי". 

"התמונה הייתה רק טיזר קטן למה שאני מעלה באונליפאנס, אבל אנשים השתגעו, זה היה מטורף", סיפרה רומי ל-mako. "זה כאילו שאנשים לא ראו דבר כזה בחיים שלהם. יש בנות שהולכות לים עם חוט על הגוף ומעלות לאינסטגרם. היו מלא עוקבים ועוקבות שכתבו לי כל הכבוד, אבל היו כאלה שכתבו לי שזה מזעזע, שאני נותנת דוגמא רעה לילדים וילדות. בחורות כתבו שזה חוסר כבוד, שזה מוריד לי. מתי בפעם האחרונה אנשים הסתכלו על שער של מגזין? תמונה מול מראה זה לא כזה נורא". 

יכול להיות שחלק מהכעס קשור לכך שעוקבים אחרי עמוד האינסטגרם שלך לא מעט ילדים וילדות? 

"אני לא מפרסמת תכנים בוטים לקהל הצעיר שלי והם גם לא יירשמו לאונליפאנס. התמונה הזאת הייתה רק הצצה קטנטנה. אם היינו בארצות הברית אפילו לא היית כותב על זה כי זה מובן מאליו כמו לפתוח אינסטגרם, הדיבור נורא שונה. אנשים בארץ נורא שמרנים ולא פתוחים מבחינה מינית כמו בחו"ל, אבל הם חייבים להיפתח, כי בעוד שנתיים אני חושבת שלכולן יהיה אונליפאנס. כבר עכשיו יש למלא אבל הן לא מדברות על זה". 

אמא שלך תמכה בך לאורך כל הדרך, ראינו אותך מתבגרת לנו מול העיניים, ליווינו אותך בתהליך והרבה צעירים וצעירות מעריכים אותך. אולי הייתה סביבך הילה אחרת? איזו ציפייה שתלכי בדרך יותר "מיינסטרימית", שתהיי דוגמה ומופת? 

"אני לא חושבת שמישהו מצפה ממני להיות בת ישראל החסודה ואף אחד לא נמצא במקום להגיד לי מה לעשות ומה לא. אף פעם לא הלכתי במיינסטרים ועצם השינוי שלי זה לבעוט בו. אני כבר לא ילדה ולאט לאט מורידה את הגבולות שהיו לי כל השנים. אני בסך הכל מצלמת את עצמי בפוזיציות סקסיות ומוכרת את התמונות. חצי מהנשים מצלמות לסטורי דברים גרועים יותר מאשר מה שאני מפרסמת באפליקציה סגורה. אם הייתי מצטלמת בעירום אמנותי לשער של ווג, או הייתי מככבת בסרט ומצלמת סצנת סקס היו מרימים לי ומוחאים כפיים שטרנסית הצליחה".

אם רק עכשיו חזרתם לכדור הארץ אחרי שנתיים בחלל ואתם לא יודעים מה זה בכלל "אונליפאנס", אז מדובר ברשת חברתית בה המשתמשים משלמים דמי מנוי חודשיים בשביל לצרוך תוכן מהאנשים שמייצרים אותו. מכיוון שהרשת מאפשרת הפצת תכנים פורנוגרפים, היא הפכה לאפיק הכנסה עבור כוכבי וכוכבות פורנו, אבל ממש לא רק, כי הרשת כבשה גם לא מעט סלבס, בחו"ל ובארץ. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by ROMY ABERGEL (@romyabergel)

רומי עצמה לא מסתירה את מטרת העל שעומדת מאחורי הבחירה לפתוח עמוד אונליפאנס - מימון ניתוח התאמה מגדרית שיכול להגיע גם לעלות של 100 אלף שקלים. "זאת אחלה דרך להשיג כסף לניתוח שלי", אמרה. "אף אחד לא יממן לי אותו והתגובות הרעות לא משלמות לי מחייה. למשפחה שלי אין יכולת לממן סכום כזה ולי יש את היכולת, הגוף, הביטחון, האומץ ואת הקהל. מי יגיד לי איך להתפרנס? המטרה מקדשת את האמצעים. אני לא פוגעת באף אחד וזאת הדרך שלי, הכי טובה". 

את עושה את זה רק בשביל הכסף? 
"לא, אני גם חושבת שזה מעצים. יש לי מספיק ביטחון עצמי מבחינה נפשית ומינית בשביל לשתף דברים כאלה, ובסך הכל אני נותנת לקהל משהו שהוא צמא לו. נכון, תמיד פניתי לקהל של ילדים, אבל בא לי קצת לנסות גם כיוון אחר. אני מרגישה שאני נראית היום טוב, נשית ועוצמתית, אז למה לא להביע את זה?". 

רק אם אפשר לשאול, איזה תכנים נמצא באונליפאנס שלך?
"זה עולם אחר מהאינסטגרם וכל מה שאני לא יכולה לפרסם שם הולך לאונליפאנס. אני מפרסמת תמונות חושפניות בפוזות אירוטיות וגם סרטונים. לאו דווקא עירום, תמונות אומנותיות עם הרבה מחשבה, אירוטיקה ותשוקה. בצ'אט הפרטי זה גם יכול להגיע לכל מיני מקומות, כל עוד אנשים יודעים את הגבולות. אני לא ארחיב במילים, בשביל לגלות בדיוק מה יש שם צריך להירשם. זה רק 23 דולר". 

אין לך שום חשש שתתחרטי על זה בעתיד? 
"תמונה קטנטנה או סרטון לא אמורים לשנות את החיים שלי או לגרום לי להתחרט על משהו. אני יודעת מה אני הולכת לעשות בחיים שלי". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by ROMY ABERGEL (@romyabergel)

כששאלנו את רומי מה דעתה של אמא שלה, אילנית, על עמוד האונליפאנס שלה, לא הופתענו פתאום לשמוע אותה ברקע. כידוע, אילנית היא דוגמא ומופת להורות מכילה, אוהבת ומקבלת, והיא ליוותה את בתה ותמכה בה לאורך כל הדרך, מאז יצאה בגיל 11 מהארון כטרנסג'נדרית והפכה בגיל 13 לישראלית הצעירה ביותר שהחלה ליטול הורמונים נשיים. 

אבל גם לאמא עם יכולת ההכלה הכי גדולה בעולם יש רגע שבו אין יותר מקום ואילנית גילתה לנו בדיוק איך היא מרגישה לגבי זה. "לא הסכמתי בהתחלה. שלושה ימים לא ישנתי והייתי בדיכאון", היא סיפרה, אבל הדגישה שזה לא הדבר שיערער את מערכת היחסים הטובה ביניהן. "תראה, אני פרימיטיבית. אני גם נגד חוטיני באינסטגרם אז אני לא רואה את זה בעין טובה, אבל היא לא ילדה קטנה, היא בת 20 וזה החיים שלה. כל עוד זה לא עובר את גבול הטעם הטוב, כל עוד היא לא מוכרת את הגוף שלה וממשיכה במסלול הנכון לסיים שירות צבאי ולהתחיל ללמוד - שתעשה מה שהיא רוצה".