ביום האחרון של חודש הגאווה 2019, הראפר המצליח ליל נאס X יצא מהארון בפני 1.3 מיליון העוקבים שלו בטוויטר. בשני הציוצים הראפר בן ה-20 התייחס לאחד מהשירים באלבומו החדש ולעטיפת הסינגל שכוללת קשתות: "כמה מכם כבר יודעים, לחלקכם לא אכפת". כעת, רבים מחסידיו של הראפר בטוויטר הופתעו לגלות, שהוא מתכנן להימנע מסקס ולהיכנס לחיי פרישות לאחר שימלאו לו 21 בחודש הבא.

בתחילת השבוע צייץ הראפר הצעיר: "אתם בני 21 ועדיין מקיימים יחסי מין. תתבגרו לעזאזל". הציוץ שקיבל מעל 250,000 לייקים ו- 35,000 תגובות, הותיר אנשים רבים מבולבלים. "למה אתה מתכוון 'תתבגר'?", שואל משתמש אחד, "אפילו לא עשיתי סקס בגיל 21".

"אני חושב שזה אמור להיות הפוך", העיר משתמש אחר. "רגע, אז אנחנו אמורים להתאהב במקום זה?", שאל אדם שלישי. נאס יחגוג 21 באפריל, מה שאומר שיש לו קצת יותר מחודש ליהנות מקיום יחסי מין, לפני שהוא צריך לוותר על סקס לנצח.

>> 20 טיפים לסקס טוב יותר - מכוכבי פורנו גאים

>> מי מהשחקנים ב"חינוך מיני" להט"ב גם במציאות?

>> "לא רצינו שהאבא יהיה מעורב יותר מדי בגידול הילד"

העובדה שיש לו מעט מאוד זמן עשויה להסביר את נטייתו הנוכחית לציוצים סקסיים מאוחר בלילה, כולל אחד מלפני כמה שבועות, ובו נראה זוג שמתחמם יחד עם הכיתוב: "רוצה מה שיש להם". דקות אחר כך שאל הראפר: "מי רוצה אותי?". כשאחד מהעוקבים שלו שואל, "כמה גדול הכלי שלך?", הראפר ענה שישלח לו הודעה פרטית עם התשובה.

ליל נאס X חתם לאחרונה להיות נער הפוסטר החדש של תחתוני קלווין קליין, יחד עם הזמרים מאלומה וג'סטין ביבר. לשאלה אם הוא מעדיף בוקסר או ספידו, ענה נאס: "אני הכי אוהב בוקסרים צמודים".

View this post on Instagram

A post shared by CALVIN KLEIN (@calvinklein) on

View this post on Instagram

A post shared by CALVIN KLEIN (@calvinklein) on