הבוחש

"התחברתי עם חבר לעבודה ב'רד רובינס' (רשת המבורגריות), ובסוף יצא ששכבתי עם האקס שלו מהתיכון מבלי שידעתי. ניתקתי איתו קשר מתוך כבוד, אבל החבר עדיין כעס. הוא הפיץ שמועה בעבודה שיש לי איידס, וניסה להוריד מהעבודה שלי, למרות שאני קיבלתי קידום, אפילו שעבדתי פחות זמן ממנו. נמאס לי מהקטנוניות שלו, אז חזרתי לשכב עם האקס שלו, ופתחנו על זה ברשתות חברתיות כל הזמן. האקס שלו היה אפילו מגיע לעבודה כדי  לאסוף אותי או להביא לי אוכל. בסוף הוא התפטר, וזמן קצר אחר כך נפרדתי מהאקס שלו".

הסטודנט

"לא בדיוק רגע, אבל בשבילי זה היה יום שבו עשיתי סקס עם שלושה בחורים בשלוש פעמים שונות. בבוקר ירדתי למישהו מהגריינדרהלכתי לבחינות הסיום ואז קיבלתי ממישהו אחר מהגריינדר, ובלילה יצאתי למועדון וזיינתי מישהו שהכרתי שם".

מופקר בפארק

"ברגע של תאווה ושכרון חושים... הייתי עם עוד שני זרים בפארק המקומי שהיה ידוע כאתר קרוזינג אחרי חצות. זה לא מופקר בעיני לא מעט אנשים, אבל בשבילי זו המקבילה של טבח המוני".

על רחבת הריקודים

"נישקתי שלושה בחורים שונים בערב אחד (השניים הראשונים הלוך ושוב), ואז השלישי חזר איתי למלון. זה לא באמת מופקר ועל כל פנים, בגלל שלא היו לי קונדומים, סירבתי לזיין אותו".

סכנה בדרכים

"הכרתי מישהו בגריינדר - וירדתי לו בזמן שנסענו בעיר".

נדנדה

"אני לגמרי מופקר, לפחות הייתי, אבל היה רגע אחד ששינה את התפיסה שלי לגבי סקס, ולגבי איך זה להיות מופקר. הייתי ממש צעיר, ויצאתי עם החבר שלי שהיה סופר מופקר בעצמו לחדר חושך. זיינתי אותו על הנדנדה בזמן שמסביבנו היו כמה גברים (לא הצלחתי לספור כי היה חשוך) שעודדו אותנו, הביאו לנו פופרס, וטפחו לי על הישבן בקטע אבהי".

ביי טינה

"הזדיינתי ארבעה ימים ברצף על קריסטל מת’. כבר לא מעוניין בזה היום!".

כמעט בתול

"לפרסם תמונות עירום ברדיט. אני ממש סחי בחיים האמיתיים, והייתי רק עם שני בחורים שהכרתי היטב. רדיט זה האאוטלט של השרמוטה הפנימית שבי".

המצעד

"הייתי במצעד הגאווה עם המשפחה שלי והלכתי רגע לשירותים שהעמידו בפארק, כשתייר שוויצרי עשה לי עיניים בתור. לא עברו 10 דקות מאז שיצרנו קשר עין ועד שהיד שלי הייתה עמוק בתוך התחתונים שלו".