טור הייעוץ "פרודנס היקרה" במגזין Slate קיבל שאלה לא שגרתית: כיצד להתמודד עם מצב בו בן הזוג החדש שלך שיתף את תמונות העירום שלו (וגם סרטונים) עם הרבה יותר מדי בחורים בעבר. הכותב בן ה-22 אומר שהוא יוצא עם הבויפרנד החדש שלו בן ה-24 כבר חמישה חודשים. בן זוגו שיתף אותו לאחרונה שהוא שלח את תמונות העירום שלו ליותר ממאה בחורים במהלך השנים האחרונות, לפני שהפכו לזוג.

בן הזוג טוען שמאז הוא מחק את התמונות שקיבל מבחורים בחזרה במהלך השנים, וכבר לא משתף תמונות שלו. אולם הכותב עדיין מעורער לגמרי מהבשורה, ומעיד שמפריע לו מאוד שכל כך הרבה בחורים ראו את בן הזוג שלו עירום.

"אם הוא שלח את זה למלא בחורים, רוב הסיכויים שיש תמונות שלו שמסתובבות ברשת ועדיין בידי אנשים רבים", הוא מסביר, "הבחורים האלה עדיין עוקבים אחריו ברשתות החברתיות, יודעים מי אני מהפוסטים שלו ויודעים שאנחנו ביחד".

ככל הנראה, שליחת תמונות עירום היא דינמיקה זרה עבור הבחור המוטרד, והוא ממש לא מבין למה בן הזוג שלו שלח תמונות לכל כך הרבה בחורים, "אפילו שהוא היה רווק". לאחרונה הה הוא גילה תמונת עירום של בחור בטוויטר, ואיכשהו עלה על זה שהחבר שלו החליף תמונות עם אותו בחור. זה גרם לו להתחרפן סופית.

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> 14 אירועים שהרסו לקהילה הגאה את העשור

>> גאים בהם: 30 היציאות מהארון החשובות של העשור

כעת הכותב תוהה כיצד הוא יכול להישאר במערכת היחסים מבלי "להיות אומלל ולחשוב לכמה אנשים בן הזוג שלי שלח תמונות עירום".

"פרודנס" יורדת לשורש העניין בתגובתה: "לפני שאתה והחבר שלך הכרתם, הוא היה רווק בוגר שנהנה לשתף תמונות של גופו עם בחורים אחרים". "פרודנס" מכירה בכך שמערכות יחסים חדשות יכולות לפתח "פחדים וחוסר ביטחון" עבור רבים, אך מזכירה לצעיר שאף אחד לא עשה שום דבר לא בסדר.

מכיוון שמספר האנשים שראו את החבר עירום מפריע לצעיר, שואלת פרודנס: "איזה מספר היה גורם לך להרגיש בנוח? מהו המספר הנכון של האנשים אליו היה צריך לשלוח תמונות עירום?".

מילות החוכמה האחרונות של "פרודנס" מעודדות את הבחור הצעיר לתקשר עם בן הזוג שלו על הפחדים שלו, וגם למצוא "דרך להרפות את הרצון שלך לשלוט בעברו".

מה אתם חושבים? האם יפריע לכם לגלות שלמעלה ממאה גברים ראו את בן הזוג שלכם עירום? ספרו לנו בתגובות.