הבתול

אייי! זו הפעם הראשונה שלו והוא סופר לחוץ, אבל גם ממש מתרגש מהנשיקה הרצינית הראשונה שלו, שזה גם סופר חמוד. מובן שזה עומד להיות קצת מביך לכמה רגעים, אבל ייתכן שמאחורי השפתיים החתומות טמון נסיך מהאגדות.

הבלשן

הוא אוהב, ואפילו אוהב מדי, להשתמש בלשון שלו. זה נחמד כל עוד זה מוסיף עניין, ולפעמים אפשר גם להגיד שכל המוסיף גורע.

המרושל

הוא רטוב, הוא מפוזר והוא לא הולך בתלם. זה לא נדיר להירטב קצת בדרך לנשיקה המושלמת, אבל הוא כבר לקח את זה צעד אחד קדימה. למרות זאת, אם המצב רוח שלך מתאים, זה באמת יכול להרים.

הקמצן

כל נשיקה איתו היא מקרה נקודתי – מתוקה, קצרה ולעניין. הן נמשכות רק רגע קט אבל יש בזה ריגוש מסוים, בעיקר כי זה מה שהוא עושה הכי טוב.

הממחזר

יש לו אך ורק דרך אחת אחת לנשק, וזה מה שהוא עושה בכל זמן ובכל מקום. אין צורך לעזור לו, הוא פשוט מעדיף לסמוך על המוכר והטוב. למרבה המזל אתה מחבב אותו, אז זה לא אכפת לך בדיוק, אפילו שהיית מעדיף לרענן מדי פעם.

השתיין

דמות ששמה הולך לפניה. השתיין לא עושה רושם רב כשהוא פיקח, אבל טפטפו לו כמה טיפות של וודקה והוא הופך למסמר הערב. תוכלו לזהות אותו, כשתראו בחור מתנשק עם לפחות שני אנשים שונים באישון לילה.

הביישן

הוא ממש מזכיר את הבחור של הפעם הראשונה, רק שהוא מאוד, אבל מאוד, ביישן. צריך לעורר אותו, לפלס דרך, לחמם את המצב ולאפשר לו להיפתח ולהבשיל, עד שיגיע למצב שבו ירגיש בנוח להתמזמז. זה מעייף, אבל באמת שווה את זה כי הוא כזה חמודיק.

האגרסיבי

האם נישקת מישהו אי פעם וחשבת, וואו הוא בטח דומיננטי ברמות, אז זה הבחור עליו אנחנו מדברים. הוא מאוד אקטיבי ולוקח לעצמו את המושכות, ולפעמים מה לעשות, זה בדיוק מה שבא לך.

המחמיא

הוא תמיד יגיד לך שאתהה מנשק מדהים, לא משנה מה. זה די מתוק עד שמזהים שהוא קצת משמן אותך במחמאות, ואז ישנם רגשי אי נוחות מסוימים, כאלה שעוברים עד הפעם הבאה שייתן לך מחמאה נהדרת ויתקרב לנשיקה.

המקצוען

הוא כל כך טוב במה שהוא עושה, שאתה אפילו לא מספיק לשים לב שהוא כבר סידר את חולצה, שלח שבת שלום להורים ועשה כלים, כי אתה עדיין בהלם מכמה טוב הוא מנשק. הצרה: הוא יודע בדיוק איך לנשק. מדהים לא ככה?