לשבור את הקרח

הייתי עם מישהו שלקח לו קצת זמן להתחמם. הוא נחדר מעט פעמים בחייו לפני וקצת התקשה לקבל. אז רכנתי לעברו ולחשתי: "No homo". הוא ניסה להחזיק את עצמו, אבל הצחוק התפרץ בכל זאת. לפעמים צחוק הוא הדרך הטובה ביותר לשחרר את הישבן שלך.

פרפרים

יצאתי לאגם יפה לצפות בשקיעה ביחד עם מישהו קצת יותר צעיר ממני. מצאנו ספסל משאלות, ואמרתי לו שהמשאלה שלי היא שהוא ינשק אותי, וכך קרה עד שאיזה שיכור ניגש אלינו. הלכנו בחזרה לדירה שלו שם חקרנו זה את זה, ועשינו אהבה במשך 4 שעות. השותף שלו לחדר נכנס לבסוף, קפאנו במקום בזמן שחיכינו שהוא יירדם (באותו החדר) וחזרנו לעניינינו. הוא התמוטט עלי והחזקתי אותו, התנשקנו רכות והנשימה שלנו הסתנכרנה לגמרי, עד ששקענו בשינה. לא ראיתי אותו מאז אותו לילה. זה היה כמו חלום מוזר ויפה.

מדריך תיירים

באביב האחרון יצאתי לטייל לבד בפוארטו ואירטה. בפרופיל שלי כתבתי שאשמח למצוא מישהו שיכיר לי את העיר. נפגשתי עם בחור וזה מה שעשינו. ביום האחרון שלי בחופשה, הוא לקח אותי לאי קרוב לסיור קטן. מרגע שחזרנו לדירה, שמש שקעה... פתחנו את כל החלונות בדירה וההילה הכתומה של השמש, לא אשכח זאת, שטפה את כל החדר. בדרך כלל בחיים לא אעשה את מה שעשיתי עם החלונות פתוחים לרווחה, אבל התפאורה הייתה מושלמת מדי. חדרתי אליו והתכרבלנו עד שהחשיך. עד היום אני זוכר את זה כסקס האינטימי ביותר שהיה לי עם מישהו, ובחיים לא אשכח אותו.

קפטן נבחרת השחייה

הייתי בכנס שחייה באוניברסיטה אחרת, כשקפטן הנבחרת המארחת הציע לקבוצה שלי לישון על רצפת הסלון (הקטנטן) שלו. כשהגענו לשם הבנו שאין מצב שכולנו נוכל להיות בסלון, אז הוא הציע שמישהו ישן בחדר שלו, וכמובן תפסתי את ההצעה. נשכבתי על הרצפה עם סוויטשירט בתור כרית ומגבת בתור שמיכה, כששתי דקות אחר כך הוא אומר לי, אתה יודע, יש הרבה מקום במיטה שליזו הייתה מיטה בגודל מיטה וחצי, ושנינו שחיינים מטר תשעים. ממש לא היה שם מקוםושאר הלילה... היה ראוי לציון בלשון המעטה, וזכינו להשכמה אישית מחבר לנבחרת השחייה שלי כעבור 6 שעות.

אחי

פגשתי מישהו מאחורי הכנסייה לילה אחד... עשינו סקס, והוא לא הפסיק להחמיא לי על הישבן שלי. הוא היה קרוב לגמור ואז פלט "אני אוהב אותך, אחי". חבל שאנחנו גרים רחוק.

צק אין

היה לי יזיז בעיר הקודמת שלי והוא היה מדהים. הוא היה הראשון שגרם לי לאהוב להיות פסיבי. הוא היה מנוסה ממני והזמין אותי אליו לסופי שבוע ונהנינו שם מאוד ביחד. הייתה לי הזדמנות להתנסות בדברים חדשים איתו, וזה היה לי טוב מאוד. הייתה פעם מתוקה במיוחד שאני זוכר. זו הייתה השלישייה הראשונה שלי, איתו ועם עוד בחור שלא הכרתי שהוא הציג בפני. היה כיף והם כבר נכנסו לזה, עד שהיזיז שלי אמר לי לשכב על הגב... הוא התקרב אלי ונישק אותי. ואז, עם חיוך מטופש על הפנים הוא אמר לי, "היי". עניתי, "היי". זה כאילו שהוא היה כל כך שמח שאני שם באותו הרגע, אפילו שהיה את השלישי בחדר. הוא חזר למקום מוכר ונוח, וזה כאילו הוא אמר לי, "אני שומר עליך". זה היה פשוט מתוק ביותר ואני חושב על זה הרבה.

דייט ראשון

לפני חמש עשרה שנה נפגשתי עם טווינק גבוה וחתיך. במהרה עברנו לצפות באנימה ולהתכרבל. היום הוא בעלי.