"עם אחד נפרדנו בגלל ששנינו הכרנו מיד אחרי (ממש ביום אחרי) שיצאתי ממערכת יחסים, והייתי צריך זמן להיות עם עצמי. אנחנו עדיין חברים טובים והבטחנו זה לזה לתת סיכוי נוסף, כששנינו נהיה במקום נכון רגשית. עם השני הייתי במערכת יחסים מרחוק, וזה חלק מהסיבה, וגם שהוא לא הבין או העריך מספיק את הקריירה שלי ואת המחויבויות שהיו לי בזמנו".

זה פשוט לא היה הזמן המתאים לנו. אני עבדתי והשקעתי כל כך הרבה זמן בקריירה שלי כבחור עני בן 20 ומשהו, בתקווה שאצליח. הוא היה בקולגוהיה עסוק ב'לחקור את עצמו' ובעיקר לבלות. הוא היה החבר הראשון שלי, ואני השני שלו. לשנינו לא היו הכלים הנכונים לתקשר ולהבין אחד את השני ואני מניח שגם לא הבגרות. אהבתי אותו בטירוף, אבל לפעמים פשוט לא היה בינינו קליק. לפעמים היה נורא. הרגשתי לבד במערכת בקשר ונראה לי שלפעמים גם הוא. לא תמיד תמכתי בו, הייתי אנוכי באותו הזמן. הייתה לנו פרידה בסדר, החלטנו להישאר חברים אבל לא יכולנו, ובסוף החלטנו לא לשמור עוד על קשר כדי לסגור את הסיפור ומאז לא באמת דיברנו. אני מתגעגע אליו מאוד. הלוואי ועדיין היינו חברים והייתי יכול לבלות איתו מדי פעם".

"שנינו לא היינו במקום טוב. מערכת היחסים הייתה בסדר אבל שנינו התמודדנו עם דברים אחרים בחיים, הקשר בינינו היה קול שני. אז כשעלתה ההזדמנות שלי לעבור למדינה אחרת, ולתקן את מצב העניינים, לקחתי אותה בשתי ידיי".

נפרדנו בגלל חוסר התאמה ביצר המיני".

קשר יכול היעלם באותה מהירות בה הוא מתלקח. פשוט הפסקנו ליהנות זה מזה. תחומי עניין שונים. אנחנו עדיין חברים אבל עדיף שנגור בדירות נפרדות ונשכב עם אנשים שונים".

הסקס מעולם לא היה מדהים, והוא נעשה יותר ויותר נדיר, אז ניסינו לפתוח את מערכת היחסים, ומהר מאוד הפכנו להיות פשוט שני חברים טובים שפעם בחודשיים בערך עושים סקס. אז נפרדנו והפכנו לחברים הכי טובים".

הייתי אומלל ומשועמם. לא התאמתי עם משפחתו והעיר שלו ואורח החיים הביתי שלו. זו עיירה קטנה מאוד. היה מת בין הסדינים במשך 6 שנים. הוא הפסיד בהימורים 30 אלף דולר, ונאלצתי לשחרר אותו בערבות, דבר שעיכב אותי מאוד בחיי. אפילו לא היה לי אכפת אם הוא נאמן לי או לא".

"גיליתי שהוא העביר מתברחבי הארץ".

"הקשר שרצינו בתחילה לא היה מה שרצינו כעבור עשר שנים. כאב לב".

הקשר דעך, ולא התאמנו זה לזה למרות האהבה הגדולה שהייתה לנו".

"הזמן שהשקעתי בלימודים גרם למתחים, וגם המשפחה שהתערבה והקשתה על הקשר בינינו. לא אכנס שוב למערכת יחסים אלא אם אהיה עצמאי".

"היינו ביחד במהלך שנות הלימודים בקולגועוד כמה שנים. זה היה זמן של צמיחה והתבגרות, ולבסוף היה ברור שמה שאנחנו רוצים/צריכים זה שני דברים שונים ולא תואמים".

"הסקס היה נוראי, והוא היה מאוד אנוכי. הוא שיחק WoW במשך 12-14 שעות ביממה ובקושי היה לו זמן לדברים אחרים. פשוט לא התאמנו זה לזה. הוא הזמין אותי לארוחת ערב שלושה חודשים אחרי הפרידה, התנצל על הזמן וההזדמנויות שהתבזבזו. שאל אם אני מעוניין. הייתי רחוק משם".