"יש לך מישהו לשדך לי? ראיתי שיש לך מלא חברים ברמה בפייסבוק", "נו לך יש בעל, למה שלא תעזור לי למצוא את שלי?": איפה באמת הומואים מוצאים היום קשר שמחזיק מעבר למפגש שבת י.ל פרץ או לילה של כפיות, שבסופו כל כפית חוזרת למגירה בבית שלה? איפה מוצאים אביר על קורקינט לבן שמחפש להישאר ולא לברוח עוד לפני שאתם מתעוררים?

בשנים האחרונות עולם הדייטינג של ההומואים התכנס לתוך שתי אפליקציות עיקריות ומסיבות, את מותם האיטי של החלפת מבטים והזמנה לדרינק כבר מזמן סיימנו לבכות, ובמידה מסוימת גם בעולמם האפרורי (לפחות מנקודת מבטנו) של הסטרייטים, העניין הולך ומתמעט לטובת החלקות ימינה בטינדר. אבל בואו נודה בזה (ולפעמים גם נודה על זה)  שהסקס השתלט על חיינו. מי שיתלונן על זה שהסקס כל כך זמין שקרן, על מי אנחנו עובדים? אבל לחפש אהבה פה משול לתאווה, למרק חם ומנחם, כשאת נעולה במפעל שמייצר רק נוטלה. מתוק מתוק אבל חלאס.

סביר להניח שרוב החברים התפוסים שלך יספרו לך שהמפגש הראשון שלהם כלל סקס, מהמם, אבל אנחנו עדיין קבוצה של בני אדם, ואנחנו מגוונים ברצונות וההעדפות והחלומות, והפלטפורמות הקיימות שמציעות זמינות מיידית, הפכו באופן די טבעי לזירות של סקס. אנשים שמחפשים מערכת יחסים רצינית התייאשו מסיטואציות שהשלום הראשוני הוא בולבול או רקטום לפרצוף, פרופילים מזויפים או אווירה שאינה תואמת את הציפייה לאהבה. "אני כבר מכיר את כל הפרצופים ברדיוס של חצי תל אביב". גם את זה תשמעו לא מעט. אנחנו בעד סקס מטונף והמוני, כן?! אבל שוב נשאלת השאלה - ומה עם מי שמחפש מקום שבו יפגוש אנשים שמחפשים באמת את מה שהלב מבקש?

גיי פרנדלי
"כשפיתחנו את האפליקציה שלנו החלטנו לקחת את הצעד האמיץ הזה" | צילום: יחסי ציבור

"ישנה תפיסה מובנת שזה לא כלכלי לשווק להומואים פלטפורמות שאינן מבוססות סקס", אומר לאון ברודסקי הבעלים של אפליקציית 'גיי פרינדלי', "כשפיתחנו את האפליקציה שלנו החלטנו לקחת את הצעד האמיץ הזה, הסקס, הצבעוניות והחופש המיני הם נכסים נהדרים שיש לקהילת הלהט"ב, אבל יש שם גם מי שמחפש משהו אחר, ולזה גילינו שאין מענה. הקהל שמחפש אהבה לא בוטח בפלטפורמות הקיימות, וכנראה שבצדק".

'גיי פרינדלי' פותחה על ידי חברה ישראלית שקיימת כבר 12 שנים ומתמחה באתרי הכרויות, הדבר הראשון שהחברה פתרה הוא עניין האמינות – האפליקציה מבצעת אימות בארבעה שלבים: אימות במייל, אימות ברשת חברתית, בדיקת תמונות ואימות מספר טלפון – יחד עם זאת האנונימיות של בעל החשבון מול פרופילים אחרים נשארת לחלוטין תחת הגדרת המשתמש, הפרופילים האלו מקבלים סימון מיוחד והאמצעים האלו נועדו להבטיח שמי שמולכם – הוא מי שמולכם וההרשמה היא מיידית ומהירה דרך רשת חברתית או מייל.

>> 50 שנה למצעד הראשון: אבולוציה של גאווה

>> לפני שהפך לגיבור תרבות הוא התפרנס כנער ליווי

גיי פרינדלי מציעה את כל הפיצ'רים שאתם מכירים מהאפליקציות המובילות, ואף כמה חדשים, ובזכות זה תתמצאו בה מאוד מהר - היא ידידותית למשתמש והמיקוד שלה הוא באפשרות למצוא התאמה ואהבה, הכנסת המידע הראשוני בכרטיס שלכם היא המפתח להצלחה – ב'גיי פרינדלי' יש המון שאלות שכדאי לענות עליהם, השאלון שתקבלו בכניסה יכול להיראות מיותר ומעורר תמיהה כשנכנסים לחפש סקס, אבל הוא נועד לכסות כמעט את כל תחומי החיים, כי באתם לחפש אהבה, לא?

גיי פרינדלי
משחקי סקרים שיעזרו לכם להכיר טוב יותר | צילום: יחסי ציבור

אז תשנו חשיבה, אם אפליקציית הסקס שלכם מסתפקת במראה ותפקיד במיטה, פה סומכים על הקהל שיגדיר הרבה מעבר. המערכת משתמשת באלגוריתמים ייחודיים להתאמה, והיא תציין עבורכם את תחומי העניים המשותפים, ותעזור לכם לדבר רק עם מי שמתאים למי שאתם. בנוסף, 'גיי פרינדלי' מציעה גם משחקי סקרים שיעזרו לכם להכיר טוב יותר, משחק התאמות בהחלקת מסך וחבילת מתנות וירטואליות לשליחה – הכל כדי להגיע לאחד שלכם.

'גיי פרינדלי' כבר עושה חייל בעולם, מי שיריץ חיפוש בארצות הברית יקבל אותה מקום שני בתוצאות החיפוש וזה מעיד על פיצוח שקרה כאן. ברודסקי מסכם את המחשבה העסקית מאחרי המהלך: "יכול להיות שבהתחלה לא נרוויח כמו שמרוויחות האפליקציות שמכוונות למפגשים, אבל אנחנו מרוויחים מספיק משלל הפעילויות שלנו, כך שאנחנו יכולים לחכות. מישהו פיספס כאן הזדמנות גדולה וקהל גדול שמחכה למשהו אחר – אנחנו הבאנו את זה". אמן שבקרוב יהיה פה צורך באפליקציה לניהול חתונות גאות.

להורדת האפליקציה לאייפון ואנדרואיד לחצו כאן