כבר מראשית התקשורת העצמאית ברשת, עוד לפני שהמושג בלוגר היה קיים שם כדי ליישם אותו לאושיית הרשת, פרז הילטון, הפה הגדול שלו עשה לו שם. פרז הילטון, או בשם שניתן לו בלידתו מארו לבנדריה, חולל, הצית וניהל אינספור סקנדלים, שמועות, לירלורים והשחרות על סלבס. כמובן, התדמית של בלוגר הרכילות חסר המעצורים אינה עושה אותו הכי לייקבל, ובוודאי עדיין מבוססת בקרב רבים, למרות המעבר שלו לנחמדות בשנים האחרונות (האמנם?).

יחד עם ההתמוגגות האיטית של תהילתו האינטרנטית, והבלחה לעולם הריאליטי, פרז הילטון מנסה להציג דמות חביבה ורגועה יותר. בראיון שערך לאחרונה עם טניה הנסי, הילטון מודה ומתוודה על המוניטין המושמצים שהיו לו בעבר, שלדעתו היוו את הסיבה העיקרית לכך שבנים תופסים ממנו מרחק.

“הרוב המוחץ של ההומואים לא מחבב אותי", הוא מעיד, "זה קשה. אני סבור שלכולם מגיעות אהבה וזוגיות”.

View this post on Instagram

A post shared by Perez Hilton (@theperezhilton) on

הילטון טוען שהעמדה שלו לעולם השתנתה עם מותו המצער של טיילר קלמנט ב-2010. קלמנט לקח את חייו בגיל 18, בעקבות הבושה והחרדה מהשפלה חברתית, שהיו חלקו לאחר מעשה נבזי בידי שותפו לחדר, שצילם אותו שוכב עם גבר אחר בחדר המעונות והפיץ את הסרטון. סלבריטאים רבים, והילטון בתוכם, הספידו את קלמנט ויצאו נגד הבריונות ברשת.

אבל לפי אתר קווירטי, הזן הבריוני משהו של סיקור הסלבס של הילטון איננו הסיבה היחידה להתרחקות של הומואים ממנו. "בעבר הלא כל כך רחוק, הילטון הואשם בביפוביה, הריץ בדיחות על א-סקסואלים, גונן על דונלד טראמפ, בייש סלבריטאיות על בחירתן להישאר ללא ילדים, וסירב לשלוח את בנו לשיעורי מחול כדי ‘שלא יצא הומו’”, נכתב באתר.

>> 12 מאבקים שרק הומואים ורסטיליים חווים

>> כשסיפרתי במילואים שעשיתי ניתוח שינוי מין

אנו עדיין מצפים כמעט כמוהו למצוא את הגבר שהחבילה המתוקה הזאת תמשוך אותו לזוגיות.

View this post on Instagram

A post shared by Perez Hilton (@theperezhilton) on

View this post on Instagram

A post shared by Perez Hilton (@theperezhilton) on