>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

לסביות סאדו מאזו (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
תזרמי, מה כבר יכול להיות | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
אחרי ארבעה גוונים של אקטיבית שפרטתי בטורים הקודמים במדור, אני שמחה להציג את הגוון האחרון: אקטיבית עם אג'נדה. אני מזהירה מראש, הטור אינו לבעלות לב חלש או לנטולות חוש הומור!

אם הגדרנו את האקטיביות כזן, אז הוגן לומר שזהו זן קשוח למדי, אני אפילו אומר שהוא לא כוס הקפה האהוב עליי, לא שקיק התה המועדף עליי ולחלוטין לא האצבע שאני מעדיפה שתונף לכיווני.

לזן זה שייכות הבחורות עם הפירסינגים. ואני לא מתכוונת לפירסינג בגבה מגיל 16, אלא לעגילי הרחבה מוגזמים, שלל פירסינגים ברחבי הפנים, מינימום פירסינג אחד לכל פטמה ולעיתים גם באזורים מוצנעים. שלל קעקועים מורבידיים מעטרים את גופה הפצוע של האקטיבית עם האג'נדה ולא לכולם יש משמעות, הכאב הוא המשמעות.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני בעד קצת כאב וסקס סוער, אבל פחות בקטע של לדמם והוריקן קתרינה. האקטיבית עם האג'נדה לא רואה ממטר, לא כי היא צריכה עדשות אלא כי אם היא רוצה אותך היא תיגש אלייך ישירות ותלחש לך באוזן "מה הסטייה שלך?" . ופה צריך להיזהר, כי זה נורא מחרמן כשמישהי באה בלי משחקים, אבל אם את לא בקטע של לסיים את הלילה תלויה מהתקרה על סד עינויים, הייתי ממליצה לך להימלט לפני שאת עונה לה "יש לי בת זוג". כי גם זה לא יעצור בעדה מלתקוף אותך. כזו היא האקטיבית עם אג'נדה, זן טורף שלא בוחל באמצעים.

אם כבר החלטת לזרום וללכת עימה הביתה (כמובן לבית שלה), כדאי שתדעי כמה דברים- צעצועי מין בשבילה הם רחוקים מלהיות מוגדרים כ-'צעצועים'. ושלא תטעי, עצם דומם ייכנס לך לגוף, אני רק מקווה בשבילך שזה יהיה מקדימה ולא מאחורה. לא שתהיה לך מילה בדבר, היא זו שתחליט לאן היא דוחפת ומה.

זה לא נשמע טוב נכון? אבל! מי מאיתנו לא רצתה פעם שמישהי תיקח ממנה את השליטה ותבצע בה את זממה. נכון, בסוף הלילה במקום להזמיןGeTeXi  את תזמיני 'ניידת נטלי', אבל חיים פעם אחת לא? גם ככה זה נדיר בסטוץ שמישהי זורמת איתך על צעצועי מין, בעיקר כי בקהילה שלנו הם חד פעמיים ("השתמשתי בזה עם האקסית ולא מרגיש לי בנוח לעשות גם איתך"). אין מה לעשות, יש משהו משחרר בלדעת שהולכים להפתיע אותך, כי בינינו, כבר די עשינו הכל עם כולן.

היכן ניתן למצוא את האקטיבית עם האג'נדה? אם את בעניין של הרפתקה בסגנון דמדומים, או יותר נכון דימומים, האקטיבית עם אג'נדה מסתובבת עם האג'נדה שלה בעיקר בדאנג'ן, בדרום תל אביב, בסטודיו מורנו לקעקועים, סטודיו ג'ובינו, סטודיו פסיכו לקעקועים וסטודיו 69 לצילומים גרפיים של איברי מין. איחלתי לחיילת בהצלחה!

אז לסביות יקרות ולוהטות, אני מקווה שהמילונית הקטנה שפרשתי בפניכן תעזור בחיפושיכן אחר פרטנרית ראויה. ספרו לחברות, לחברים, להורים ולכלבים, כי אני כאן לעוד הרבה זמן.