>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

היי בנות, התגעגעתן אליי? מקווה שהשארתן מקום בבטן בשבילי כי יש לי גוש עצום בגרון שאני חייבת לפלוט. סקס עם סטרייטית, טוב? רע? או פשוט מיותר?

לסביות (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
הפעם הראשונה היא לא בדיוק בצבע כחול חם | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
למען הסר ספק, אני רווקה, לסבית, תמיד הייתי (לסבית, לא רווקה), בסביבות גיל 30 (אני חייבת לשמור על מעט מסתורין לפחות) וכבר הרבה זמן שלא התאהבתי. מה שהוביל אותי לתהות מדוע אני לא מוצאת מושא לתשוקה, או לפחות מושא לחיבה. אל תדאגו, כבר תהיתי מה לא בסדר בי והפסיכולוגית שלי ואני מטפלות בעניין. המסקנה היא שלא יכול להיות שרק אני הבעיה.

אני מסתובבת בעיר כמו ערפד בלי בני אנוש לאכול מהם ואני מודה שאני כבר ממש רעבה. ואז חברה טובה שלי אמרה לי שיש פלח שוק שלם שאני מתעלמת ממנו - הסטרייטיות. חברתי זו נטשה את הסצנה התל אביבית, היא לא עובדת בעיר, לא לומדת בעיר ויוצאת רק למסיבות של סטרייטים. כלומר, היא יצאה לרעות בשדות זרים. וכבר תקופה ארוכה שכל המאהבות שלה הן סטרייטיות. "מה אני אעשה, אני אוהבת כוסיות", היא אומרת. אל תדאגו, יצאתי להגנת לסביותיי האהובות, פתחתי פייסבוקי ומיד הראיתי לה בנות חתיכות שפוקדות את קהילתנו. "זה לא אותו דבר" היא אומרת. 

שתי נשים מאוהבות (צילום: thinkstock)
הפרס: אישה חדשה מהקופסה | צילום: thinkstock

כן, חברתי זו מכורה לכיבוש, את זה אני כבר יודעת. אבל כשהיא מספרת לי על הזוגיות הנפלאה שיש לה עם בחורה שהייתה סטרייטית לחלוטין עד שהכירו, אני מתחילה לתהות. אני פסלתי את האופציה לרומן עם סטרייטית אחרי אהבה נכזבת בצבא שהשאירה אותי מצולקת: אמא של חברתי היפה מצאה מכתב אהבה שכתבתי לה, קיבלה התקף חרדה ונשלחה לאשפוז. דרמטי, נכון, וככה זה להיות עם סטרייטית - הכל בווליום גבוה. אז החלטתי לא ללכת יותר לעולם עם סטרייטיות. עם הזמן גם צמצמתי את האופציות שלי רק לבחורות שיצאו מהארון. היום בפעם הראשונה מאז, הגבול שהצבתי לעצמי מתחיל להתפורר. כי דרמה גם אצלנו בקהילה יש ובשפע. זו אמנם לא דרמה משפחתית, אבל כשאקסית שלך מתחילה לשכב עם עוד אקסית שלך, זה לחלוטין דרמטי. וגם לא חינני, אני חייבת לציין.

אז אם אני שמה את הפחדים שלי בצד וחושבת באמת על סקס עם סטרייטית, אני די חכוכה בדעתי. בואו נודה בזה, הפעם הראשונה היא לא בדיוק כמו בסרט "כחול הוא הצבע החם ביותר". זה מביך - את לא יודעת איך לגעת בה בלי להבהיל אותה. את לא בדיוק מרגישה נינוחה כשהיא נוגעת בך, כי המבט הראשון של סטרייטית על איבר המין הנשי הוא לא בדיוק של השתאות. אז למה לעזאזל אני צריכה את זה?!

שתי נשים מאוהבות (צילום: toxawww, Thinkstock)
מה יקרה כשהיא תתגעגע לגברים? | צילום: toxawww, Thinkstock

אולי בשביל הפעם השניה, שהיא קצת פחות מבוהלת והרבה יותר נלהבת. והמבט המבוהל מתחלף במבט של ניצחון כשהיא מצליחה לגרום לך לגמור. אבל זה רגעי. מה קורה אם את מתאהבת בה? התגובות של החברים שלה אלייך הם חמות, אך ספקניות. והתגובות של החברות שלך אליה הן אותו דבר. גם אם היא מושלמת, תמיד תהיה חברה אחת שתגיד לך "מה יקרה כשהיא תתגעגע לגברים?"

ולך לא איכפת, את מאוהבת. את לוקחת אותה למסיבות נשים ומרגישה כאילו יש לך כתר על הראש. אבל גם זה רגעי. וכשזה נגמר זה הכי כואב, את פתאום רואה אותה במסיבות מתמזמזת עם בנות אחרות שעושות לך מבט של "לקחתי לך את הצעצוע". ואחרי זמן מה את כבר לא רואה אותה - היא כבר חזרה לגברים. מיצתה אותך ועוד כמה נשים וחזרה לתלם. ואז תמונות בפייסבוק שלה ושל בעלה ביום החתונה. ואת תוהה האם כדי להחיות את חיי המין שלהם בעתיד הם יצרפו מישהי לשלישייה, או יסתפקו בסיפוריה על הרומן ההוא מפעם שהיה לה עם בחורה. לא, אני לא צריכה את זה, יש לי אתכן. מי צריך את הכאב ראש הזה?

שתי נשים מאוהבות (צילום: weareadventurers, Thinkstock)
היי שלום ותודה על האנקדוטות הפרועות | צילום: weareadventurers, Thinkstock

אבל על מי אני עובדת, כל פרידה היא קשה. מה זה משנה מה או את מי הבחורה עשתה לפני. וסקס תמיד מביך בפעם הראשונה, זה כל הכיף. אז אין לי תשובה, לא חד משמעית לפחות. לא יודעת אם זה טוב, לא טוב או מיותר להיות עם סטרייטית. אני רק יודעת שאם לא אזיז את התחת ואפתח קצת את הרגליים, אני אמשיך לכתוב על אהבה ולא לעשות אותה. המסקנה שלי היא שצריך לנסות הכל, לפחות פעמיים. כי המבט ההוא של הניצחון יחקק בזיכרוני לעד. וזה שווה את הכל.

אז להתראות בינתיים, מקווה שהנעמתי את זמנכן. אל תהססו להגיב או להעלות נושאים שמטרידים אתכן ושאתן רוצות שאלרלר עליהם. עד לפעם הבאה...

לכל היומנים של הלסבית הרכלנית