>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

זוג לסביות במיטה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אוהבת למעלה, אבל עד גבול מסוים | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
שלום לכל הגולשים והגולשות. זהו הטור השני שלי ואני כבר מרגישה צורך עז להבהיר משהו, אני לא מי שאתן חושבות שאני, למעשה אני אף אחת מכן ואני כולכן. כל דבריי הן מאהבת נשים צרופה, אז בואו תשימו את המצפון בצד ופשוט תיהנו.

האמת, זה חרמן אותי כשראיתי את כל השיתופים בפייסבוק, גם את השליליים שבהם, אז קודם כל תודה לכן. אחרי שהרחבתי בשבוע שעבר על דמותה של הלסבית האקטיבית נטו במסגרת חמשת גווניה של הלסבית המצויה, הרשו לי להמשיך לדמות הלסבית השנייה: "האקטיבית לייט".

לקטגוריה זו שייכות הבחורות היפות מהזן שאני אוהבת. אלה שלא מודעות לכמה שהן יפות, ביישניות, מופנמות ונבוכות מכל מחמאה שתזרקי לכיוונן. האקטיבית לייט היא זו שתבהה בך מהצד השני של הרחבה ולא תצליח להסתיר את החיוך כשהמבטים שלכן יצטלבו. עמה קל יותר ליצור אינטראקציה, אפילו עם המוזיקה הגרועה והרועשת ברקע. ולמרות שהיא ביישנית, אין לה שום בעיה לעזוב את המסיבה/בר/אירוע התרמה אחרי חצי שעה כדי לזרום איתך למיטה.

נשמע טוב נכון? אבל! כשתגיעו אליה הביתה (כן, הלילה הראשון יהיה תמיד אצלה) היא לא תיכנס ישר למיטה, היא תצטרך עוד לדבר, שזה בסדר אם יש לך סבלנות. אבל איכשהו היא תכניס לשיחה את האקסית או את הבחורה האחרונה שהיא שכבה איתה, או את הבחורה שהתחילה איתה במועדון לפני שאתן התחלתן לדבר. מה שאותי אישית מתיש. אני אומרת: אין לדבר על האקסית עד לפגישה השלישית. מה שכן, אם תתחילי לנשק אותה היא תסתום ותזרום לכיוון המיטה.

מתחרמנת מלקבל הוראות

אז, למה "לייט"? האקטיבית לייט אוהבת להיות למעלה, אבל היא תשתפשף מעלייך עם הבגדים עד שתעלי באש, וגם אחרי שתתפשטו היא תמשיך. מי שזה עושה לה את זה שיבושם לה, אני די שונאת וזה אפילו מעצבן אותי. או שתעשי אותי או שתעשי לי ביד או שתעזבי אותי בשקט. אה, את יכולה גם לרדת לי אם את רוצה, אבל חאלאס עם ה- dry humping! אנחנו לא בתיכון ואת לא החבר שלי מהכיתה שמפחד להכניס אותי להריון.

כשתנסי להפוך אותה על גבה להראות לה איך עושים בחורה כמו שצריך, היא תעצור אותך. וזה למה היא עדיין מוגדרת 'אקטיבית'. היא תמשיך לגעת בך בזמן שאת נוגעת בה, שזה נחמד, אבל בואו נודה באמת, מי יכולה להתרכז כשיש לך יד תקועה בתוך ה-XXX?

ועד שהיא תתחיל להבין שאת רוצה שהיא תיכנס אלייך, זה ירגיש כאילו היא מכניסה לך זרת. אני לא יודעת מה איתכן, אבל יש גבול לכמה אני יכולה להרגיש בנוח לכוון בחורה שאני לא מכירה. ואם אתן שונות ממני ואין לכן בעיה, האקטיבית לייט בשמחה תקבל הוראות, זה אפילו יחרמן אותה. וזו בערך הדרך היחידה ליהנות בסטוץ עם 'אקטיבית לייט', לומר לה בדיוק מה לעשות.

עוד בעיה קשה עם האקטיבית לייט היא תוחלת החיים שלה. לא, אני לא מתכוונת כמו פרפר שחי רק 24 שעות. אני מתכוונת שיש גבול לכמה היא יכולה להחזיק מעמד במיטה. הגבול הוא בדרך כלל עד רבע שעה, אז אם את אחת שלא גומרת בכזאת קלות את צפויה לנחול אכזבה עצומה, גם אם תגידי לה לאורך כל הדרך מה לעשות. אז בין ההדרכות המרובות והזמן הקצוב, כשתחזרי הביתה ותשחזרי את המאורעות, את תקלטי שמה שהלך שם דמה יותר לשיעור נהיגה מאשר לסקס סוער.

היכן ניתן למצוא את האקטיבית לייט?
היא מסתובבת בכל מקום- המסיבות של 'קרן ומיטל', 'דנה וענת', באג 2000. גילדה, שפגאט, גן מאיר, גן החשמל, מחסני חשמל, המשביר לצרכן, דיזינגוף סנטר, כיכר דיזינגוף, כיכר אתרים וחוף הילטון.  

זהו בינתיים יקירות, הצלצול הוא לא בשבילכן, הוא בשבילי! אנחנו ניפגש באותו מקום בשבוע הבא עם עוד אקטיביות לוהטות. אל תהססו להגיב ולשתף כי אשמח לשמוע את דעתכן גם אם היא שלילית.