>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

לסביות (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
סקס כמו בזוגיות. אבל מי צריך את זה? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
גם אני יכולה להיות רומנטית לפעמים. טוב זה שקר גס, אבל אם יש בחורה שיכולה לגרום לי לרצות להיות כזו, היא האקטיבית ורסטילית. כריזמטית עם נגיעה של אניגמטית, יפיפייה אמיתית וטבעית ונטולת ציניות ואגו. הכי קרוב למושלמת.

לקטגוריה הזו שייכות הבחורות שבאמת ובתמים שלמות עם עצמן, עם גופן ועם המיניות שלהן. מה שהופך את הקטגוריה הזו לנזילה יותר מהאחרות. כלומר, כאשר האקטיבית (על שלל גווניה) נמצאת בזוגיות, סביר להניח שהיא תיכנס לקטגוריה הזו. כי מה גורם לנו להיות שלמות עם עצמינו יותר מבחורה ששלמה איתנו.

את הדייט הראשון תסיימו במיטה

אבל אל דאגה, יש עדיין כמה רווקות בקהילה שמתפקדות לתוך הקטגוריה 'אקטיבית ורסטילית'. חוץ משלווה שנחה על פניה הבטוחות והשלמות עם עצמן, ניתן לזהותה לפי ביגוד. היא לא מתאמצת יותר מידי אבל ניתן לראות שהיא הסתכלה על עצמה טוב טוב במראה לפני שיצאה מהבית. היא כן יוצאת למסיבות אבל לא לכל אחת, וכשהיא מגיעה זה עם חברה אחת גג שתיים. היא עושה רושם שהיא לא נגישה, כך שלהתחיל איתה זה דיי פרויקט. אבל מילה של פאסיבית, היא שווה את המאמץ.

היא אולי לא תזרום למיטה ישר מהמסיבה/ בר /אירוע התרמה, כי יש לה משהו חשוב בבוקר. אבל תהיי בטוחה שאת הדייט הראשון אתן תסיימו אצלך במיטה. כן, אצלך, ה-'אק' ורסטילית' תמיד תעשה את הסקס הראשון בדירה שהיא לא שלה כדי שתוכל ללכת אם היא רוצה. בעיקר בגלל שאם הייתן אצלה לא היה לה לב לומר לך שהיא רוצה לישון לבד.

היא מתחשבת נורא, היא תיגע בך לפני שתתן לך לגעת בה וגם אם זה ייקח שעתיים היא לא תפסיק עד שתגמרי (בניגוד לאקטיבית לייט שמתעייפת מהר). היא תגרום לך לרצות לגעת בה וסביר להניח שאת תיהני מזה מאוד ולא תרצי שהלילה יגמר.

נשמע טוב נכון? אבל! סקס של זוגיות זה טוב כשאת בזוגיות. סטוץ צריך להיות סוער, מפתיע, מביך וחשוב מכל- קצר. זו הבעיה עם האק' ורסטילית, היא נותנת מעצמה כל כך רק כדי להפיל אותך ברשת ולגרום לך לשכב איתה עוד שני לילות ברציפות, שבסופם אתן הולכות ביחד למסיבה/בר/אירוע התרמה, מחזיקות ידיים ובכך מכריזות על עצמיכן כזוג.

היכן ניתן למצוא את האק' ורסטילית: היא יוצאת אחת לכמה זמן לכל האירועים הלסביים. אך ביום יום היא מסתובבת לה בדרום תל אביב, דרום רמת גן, הטיילת הדרומית, דרום יפו ודרום הכושלך.

בשבוע הבא הקטגוריה האחרונה של 'חמישה גוונים של אקטיבית'. אז אם רק הצטרפתן אלינו, אזכיר לכן את הגוונים- 'אקטיבית נטו', 'אקטיבית לייט', 'אקטיבית מוכחשת', 'אקטיבית ורסטילית'. ובשבוע הבא נחתום את הגוונים עם ה-'אקטיבית עם אג'נדה'. אז תחגרו חגורות, כי האקטיבית עם אג'נדה לא לוקחת שבויים! והאמת, גם לא אני. להתראות בשבוע הבא.

>> לכל הטורים ביומנה של לסבית רכלנית