משתמש ברשת החברתית רדיט מעדכן בסיפור היציאה שלו מהארון אל מול משפחתו "האסיאתית מסורתית", מהגרים סינים בארה"ב אם לדייק, ואחרי הפיצוץ הראשוני, עכשיו הם מוצאים דרך לשוב זה אל זה. בפוסט הראשון שלו לפני כחודש, הוא שיתף את היציאה שלו מהארון בגיל 25, והתגובה הקיצונית שקיבל מאמו, שהשאירה אותו "מרוקן", בייחוד מאחר והיה ביניהם קשר עמוק לדבריו.

"ברגע שזה קרה, היא אמרה לי שהיא כבר ידעה אבל איננה יכולה לקבל את זה", כתב בפוסט הראשון, "אמא שלי אמרה שהיא גאה בי על זה שסיפרתי לה, אבל שאינה יכולה לקבל את זה. מיד אחרי בא שיטפון של שאלות: ‘איך אני הולכת להסתכל למשפחה שלי בעיניים?', 'איך יהיו לי נכדים?', 'איך אתה מסוגל לשכב עם גבר?', 'כבר יש לך פין, אז בשביל מה לך עוד אחד?’. בנוסף, היא אמרה שאני לא סגור על עצמי, חי חיים שהם טעות, וביקשה ממני לשנות את דרכי".

אמנם הימים חלפו, ותוך זמן לא רב הוא קיבל הודעה קולית מאמו, שהוכיחה לו שדברים יכולים להשתנות מהר יותר ממה שהוא ציפה. "נדרתי לעצמי לא לדבר איתה לזמן מה, עד שארגיש מוכן. אולם אמא שלי השאירה הודעה קולי, ואמרה שהיא מצטערת, ושהיא לא יכלה לישון ולאכול, ושאלה את עצמה כל הזמן, ‘למה לי לדבר ככה לבן שלי?’. היא אמרה לי לחזור אליה כשאני יכול. (לעזאזל, זה עושה לי לבכות.)".

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> 14 אירועים שהרסו לקהילה הגאה את העשור

>> גאים בהם: 30 היציאות מהארון החשובות של העשור

האם ובנה חלקו שיחה מרגשת ביום שלמחרת. “אמא שלי אמרה לי שהיא ‘בחיים לא יכולה לזרוק אותי’, ושלא משנה מה אעשה, אני עדיין הבן שלה, וזה מביא לה אושר וגאווה", שיתף הכותב ברדיט. הוא מוסיף כי בחודש הקרוב ייסעו שניהם לביקור משפחתי בסין, שהוא מצפה לו מאוד.

הוא מוסיף שסיפר לאמו כיצד נפרד מהחבר האחרון שלו בגלל שבגד בו עם גבר אחר, והיא בתגובה הביעה את רצונה לחנוק את האקס שלו, ולכך הוא הוסיף: lol.