>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
דניס
השאלה "באיזה גיל  ידעת?", היא אחת השאלות הראשונות עמן מתמודדים חברי הקהילה הגאה ברגע בו הם יוצאים מהארון. לא תמיד אפשר לתת למי שאתה תאריך או אירוע מכונן. לא קל לזכור באיזה רגע בדיוק הבנת שיש בך משהו קצת אחר.
אין תמונה
אליסה

ספר חדש, המביא את קולותיהם של 100 הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים צעירים באמצעות תמונות וסיפורים, מבקש לענות על השאלה הזו, ולהוכיח כי עם נטייה מינית אחרת וזהות מגדרית שונה נולדים, ולא בוחרים בו מתוך גחמה או אופנה.

אין תמונה
םול

את הספר מעורר הסקרנות ערך די.ג'י פול וי, והוא מציג תמונות קפמיות ועליזות במיוחד של חברי הקהילה הגאה - מפורסמים ופרטיים, בליווי עדויות אישיות וסיטואציות פרטיות שחוו כמילדים ומתבגרים גאים. חלק מהסיפורים קורעי לב, אחרים מצחיקים ומלאי הומור - אך כולם מספקים הצצה נדירה לקרקע המשותפת ולחוויות דומות, אותן חווים חברי הקהילה הגאה בעולם.

את הספר ערך וי בעקבות הבלוג המצליח אותו הוא מנהל, תחת אותו השם: Born This Way. באתר נכתב: "המטרה העקרית שלי היא להסיר את אבן ההומופוביה, להוכיח כי הומוסקסואליות אינה בחירה ולעזור להפוך את החוויות של צעירים חברי הקהילה הלהט"בית לאנושיים, אישיים וגלובאליים. אם הספר יעזור אפילו לצעיר אחד לא להתאבד, להרגיש בושה או לא אהוב את עצמו בגלל מי שהוא - השגתי את מטרתי".

אין תמונה
מתיו
אין תמונה
מרקו
אין תמונה
קווין
אין תמונה
קנט
אין תמונה
דריסה
אין תמונה
ברלין
אין תמונה
גבי
_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ

>> הספר מוצע לרכישה באמאזון

>> הבחירות בארה"ב: חשש אמיתי בקהילה הגאה מבחירתו של רומני