אחד הפונים למדור הייעוץ "אבי היקרה" מספר ששמע מחבר כי הוא בוגד באשתו עם גברים, וכעת איננו יודע מה לעשות. “יש לי חבר, מכר למען האמת, שלאחרונה התוודה בפני שהוא ביסקסואל”, פותח הגבר האלמוני מוויסקונסין את מכתבו למדור הייעוץ, "זה לא כזה סיפור בגלל שגם אני ביסקסואל. הבעיה היא שאשתו אינה יודעת שהוא ביסקסואל, או שהוא מתראה עם גברים אחרים".

"חזרתי וייעצתי לו שהוא לא אמור לעשות את זה, והוא צריך לספר לאשתו, אבל זה רק גרם לו להפסיק לדבר איתי", הוא מוסיף, "אני לא יודע אם הוא עדיין מתמיד בזה, אבל אני מניח שכן. מה, אם בכלל, אני צריך לעשות? לספר לאשתו?".

התשובה של היועצת מאחורי המדור, גין פיליפס, הייתה החלטית ויש שיאמרו מעט אגרסיבית. "שים את עצמך בנעלי האישה. אילו בן או בת זוגך היו מקיימים יחסי מין עם כמה אנשים, לא היית רוצה לדעת?”, והוסיפה שעליו לפנות אליה מיד. "אם תספר לה היא תוכל לפנות לרופא ולבדוק לאילו מחלות מין אולי נחשפה, אשר ככלל נמצאות בעלייה. אנא אל תתמהמה".

>> "זה שאני אוהב גברים לא מוריד ממני כגבר"

>> הטעות ההרסנית שכמעט כל זוג גאה עושה

>> יונתן אגסי: "יום אחד אמצא בעל שידאג לי, בלי סמים ומסיבות"

שאלה טובה היא שאלה שלא ניתן לפתור בקלות, מצד אחד, ייתכן והבעל באמת מציב את אשתו בסכנה, מצד שני, זה לא קצת הומופובי לחשוב שהבעיה הראשונה והעיקרית היא היותו נושא מחלות, בגלל קיום יחסי מין גברים? שלא נדבר על הסיבוך המוסרי של להתערב בעניינים לא שלך ולהפר אמון של אדם אחר. עד כמה היועצת פיליפס באמת חוששת לבריאות בת הזוג, כשהיא מציעה ליידע אותה מיד?