>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אלטון ג'ון ודיוויד פרניש

אחרי שנים של שמעוות יצא אלטון ג'ון מהארון בשנת 1976, תחילה כביסקסואל. בשנת 1988 סיפר כי הוא חובב גברים באופן בלעדי והוא בעצם הומו. עם בן זוגו, דיוויד פרניש, כרת ג'ון ברית אזרחית בשנת 2005 (נישואים גאים בבריטניה עדיין אינם מעוגנים בחוק). לשניים ילד, אותו הביאו לעולם בעזרתה של אם פונדקאית. 

אין תמונה
אלטון ג'ון ובן זוגו, דיוויד פרניש ובנם

ג'יין לינץ' ולארה אמברי

המורה לספורט הביץ' מ"גלי" נישאה לזוגתה, הפסיכולוגית, לארה אמברי, בשנת 2012. לזוג שלושה ילדים מאומצים.

אין תמונה
ג'יין לינץ' ולארה אמברי עם הילדים

ניל פטריק האריס ודיוויד בורטקה

ניל פטריק האריס יצא מהארון בשנת 2006 והגיע עם בן זוגו לטקס האמי בשנה שלאחר מכן. מאז מתחזקים השניים בני ה-37 זוגיות יציבה. לפטריק האריס ובן זוגו ב-8 השנים האחרונות זוג תאומים.

אין תמונה
ניל פטריק האריס ודיוויד בורטקה עם התאומים

סינתיה ניקסון וקריסטין מרינוני

סינתיה ניקסון התגרשה מבעלה, דני מוזס, בשנת 2003, לאחר 15 שנה, את זוגתה, קריסטין מרינוני, הכירה בשנה שלאחר מכן. אל תוך מערכת היחסית הנשית החדשה הביאה ניקסון את ילידה מהנישואים. בשנה שעברה, ילדה מרינוני בן משותף לשתיהן.

אין תמונה
סינתיה ניקסון וקריסטין מרינוני והילדים

רוזי אודונ'ל ומישל ראונדז

רוזי אודונ'ל יצאה מהארון בשנתת 2002, לאחר שגילמה דמות של אמא לסבית בסדרה הקומית "וויל וגרייס". לרוזי ומישל, אמנית מטקסס, אין ילדים משותפים, אך אודונ'ל הביאה לקשר עם ראונדז את ילדיה מנישואיה הקודמים לאשת השיווק של ערוץ ניקולדיון, קלי קרפנטר.

אין תמונה
רוזי אודונ'ל ומישל ראונדז עם הילדים

וונדה ואלקס סייקס

וונדה יצאה מהארון רק בשנת 2008, כחלק ממאבקה בהצעה 8 ההומופובית בקליפורניה. מספר חודשים לפני כן נישאה לזוגתה מאז 2006, אלקס. לשתיים שני תינוקות קטנים.

אין תמונה
וונדה ואלקס סייקס והתאומים

מאט בומר וסימון הולס

מאט בומר אמנם מעולם לא הכחיש את נטייתו המינית, אך יצא מהארון באופן רשמי רק בפברואר השנה. לכוכב הלוהט מ"צווארון לבן". לבומר ובן זוגו בשנים האחרוות, סימון הולס, שלושה ילדים (שניים מתוכם תאומים), אותם הביאו לעולם באמצעות פונדקאות.

אין תמונה
מאט בומר וסימון הולס עם הילדים

קאט וג'ניפר קורה

כוכבת "איירון שף" האמריקנית, קאט, חיה עם זוגתה ב-13 השנים האחרונות. השתיים נישאו בשנה שעברה ולהן ארבעה ילדים.

אין תמונה
קאט וג'ניפר קורה עם הילדים

ריקי מרטין וקרלוס גונזלס אבלה

לריקי מרטין יש תאומים בני שלוש, מתאו וולנטינו, אותם גידל כ"אב חד הורי". בשנה שעברה יצא מהארון לאחר שהודה לבן זוגו בשניםה אחרונות, קרלוס אבלה. השניים נישאו בניו יורק השנה ומגדלים יחד את בניהם.

אין תמונה
ריקי מרטין וקרלוס גונזלס אבלה עם התאומים

דן סבאג' וטרי מילר

הפעיל החברתי, עיתונאי ובלוגר נישא לבן זוגו בשנת 2005. השניים הקימו את ארגון It Gets Better, שפועל למען צעירים להט"בים. לשניים ילד מאומץ וילד נוסף, אותו הביאו לעולם באמצעות אם פונדקאית.

אין תמונה
דן סבאג' וטרי מילר עם הילד

>> ריקי מרטין מטייל עם התאומים

>> ריקי מרטין חושף את משפחתו הגאה

>> סינתיה ניקסון: "הומוסקסואליות היא בחירה"