בחלוף שש שנות נישואים החליטו הזוג להוסיף פלפל לחיי המין שלהם, ועלו עם הרעיון לקיים שלישיה עם גבר נוסף. כעת האישה מבולבלת, כי היא חושדת שבעלה מקיים רומן עם אותו הבחור מאחורי הגב שלה. מה היא כבר עשתה שזה מגיע לה? כלום. ובכל זאת היא פונה למדור העצות של מגזין סאן הבריטי. “הוא התלהב מהרעיון, אבל הסכמנו שהוא לא באמת יעשה סקס עם הבחור השני", מספרת האישה על שלבי התכנון של השלישיה, "הוא אמר שזה ידליק אותו מאוד לראות אותי עם גבר אחר ולאונן".

הבעל, בן 35, מצא באינטרנט גבר בן 28, והזוג הזמין אותו לביתם לקרוב לעשרה מפגשים. “זה היה נפלא, ונדמה שכולנו ממש נהנינו מזה", מעידה האישה, "אבל אז הוא ניתק את הקשר לכמה חודשים, או לפחות זה מה שבעלי אומר".

והנה כמה דברים שהיא הבחינה בהם. בן זוגה נעשה מרוחק ממנה, היא מצאה עטיפה פתוחה של קונדום בכיס המעיל שלו בדרכה לניקוי יבש, ואף נתקלה בזמן שחיפשה "וידאו חמוד של הבת שלנו", ובסרטון נוסף של אותו הבחור מהשלישייה מבצע מין אוראלי בבעלה. “לא יכולתי לראות את הפנים של בעלי, כמובן, אבל זיהיתי את הקול שלו". האם באמת זיהתה רק לפי הקול?

שלישייה
"ייתכן שהוא גילה שיש לו משיכה כלפי הבחור ההוא שלא התעוררה בו קודם" | אילוסטרציה | צילום: shutterstock | Jade ThaiCatwalk

"הייתי מזועזעת", היא מוסיפה. ובצדק, למרות שלקחה את כל השלל לעצמה, הערמומיות של בן זוגה לעומת זאת ראויה לגנאי.

>> 12 סוגים של שיימינג נפוצים בקהילה הגאה

>> כשסיפרתי במילואים שעשיתי ניתוח שינוי מין

>> 5 טיפים חשובים להתמודדות עם פרידה ושברון לב

דיידרה סאנדרס עונה לה: "את פעלת יחד עם ההסכמה של בעלך כשעשיתם שלישיות, אבל הוא הלך מאחורי הגב שלך. ייתכן שהוא גילה שיש לו משיכה כלפי הבחור ההוא שלא התעוררה בו קודם, אבל זו עדיין בגידה. עלייך להתעקש שתקיימו שיחה".

דיידרה לבסוף עולה על הבעיה. אולי המתכונת החד-סטרית של השלישיה הייתה מה שהתניע את ה"בלבול בנוגע לנטייתו המינית" של בעלה, שייתכן מאוד כי הוא "מתבייש" בכך שהוא מרמה אותה. "אתם שניכם חייבים לקבל עזרה בצורה כזו או אחרת", היא מסכמת.