הכדורגלן טרוי דיני שיתף בפודקאסט של לואי ת’ורו, אחד המראיינים המוכרים ביותר בממלכה המאוחדת, על עולם הכדורגל ועל המיתוסים האופפים את השחקנים. במהלך השיחה דיני טען ששחקני כדורגל הם ממש לא סטרייטים כפי שהם נראים. כשדיני נשאל בידי ת’ורו מדוע אין כדורגלנים בליגה הגבוהה לכדורגל של אנגליה, הוא מיהר לענות: "אני חושב שהומואים וכל הקהילה מאוד מודאגים מהנטל והאחריות של להיות הראשון. ברגע שמישהו יכריז שהוא הומו, לדעתי רבים יעשו כמוהו".

"אם הם היו יוצאים עם זה לציבור, אני מאמין בכל ליבי שכבר בשבוע הראשון היו 100 כדורגלנים שיאמרו 'גם אני', אבל הם פשוט לא רוצים להיות הפנים של המהלך הזה", הוא מסביר.

View this post on Instagram

A post shared by Troy Deeney (@t_deeney) on

ייתכן שמאה כדורגלנים הומואים וביסקסואלים זו הגזמה, אך דיני משוכנע שזו האמת. "אפשר להעז ולומר שסביר להניח שיש שחקן הומו או ביסקסואל בכל קבוצת כדורגל, אבל שם הם חלק מהמאה אחוז".

"אני גם תוהה מדוע מרגע ששחקן פורש מכדורגל, רוגבי או כל ספורט אחר, הוא יוצא מהארון", דיני ממשיך, "זה נטל כבד לסחוב לאורך הקריירה שלהם בספורט".

רק בשנים האחרונות שחקני כדורגל התחילו טיפין טיפין לצאת מהארון. שחקניות כדורגל לעומת עוקפות אותם בהרבה בקבלה. כנראה שעולם הכדורגל יאלץ להמתין עוד קצת לגל הגדול שצופה דיני, של שחקנים הומואים וביסקסואלים שייצאו מהארון בפומבי.

View this post on Instagram

A post shared by Troy Deeney (@t_deeney) on