מייקל ושני חבריו, דארן וטונטיו, חלוקים בדעתם. דארן, שבפירוש "עובר כסטרייט", כלומר נראה כמו כל גבר סיסג’נדר הטרונורמטיבי אחר, לא מבין בדיוק למה מייקל וטונטיו מתכוונים כשהם אומרים שהחיים שלו קלים יותר. “בטוח שלא קוראים לך הומו ברחוב, ויש כאלה שיאמרו שגייז יחשבו שאתה יותר מושך כי אתה נראה סטרייט", טוען מייקל ומוסיף שיש עוד כמה תחומים, חוץ מהתחמקות מהומופוביה ויתרון קל במציאת הומואים חובבי גבריים, כמו נגיד בעבודה ובדיור.

"אתה יכול לגלות את ההומואיות שלך מתי שנוח לך, בזמן שלך, כשאתה מרגיש בטוח. יש הומואים שאין להם את הפריבילגיה הזו", מוסיף טונטיו.

בתגובה לטענות שלהם דרן טוען שאולי עדיף שזה יהיה "ברור שאתה גיי", כך שלא תצטרך לצאת מהארון בכל פעם מחדש. "אנשים מיד יודעים מי אתה", הוא מסביר, “אתם לא חושבים שזה נטל לחזור וצאת מהארון שוב ושוב, ולהסביר לאנשים מי אתה?". וחשוב מכך, בגלל שהוא עובר כסטרייט, אף אחד לא ניגש אליו בסאונה.

>> "זה שאני אוהב גברים לא מוריד ממני כגבר"

>> הטעות ההרסנית שכמעט כל זוג גאה עושה

>> יונתן אגסי: "יום אחד אמצא בעל שידאג לי, בלי סמים ומסיבות"

מייקל מסכים עם מה שיש לדארן להגיד והוסיף שאך פעם לא היה צריך לצאת מהארון. לעומתו, דארן אומר שכאשר ההורים שלו גילו הם החלו לבכות. "אני מקנא שההורים שלך מעולם לא נאלצו להתרגל למשהו", הוא אומר למייקל, “ואף פעם אי אפשר לדעת אם מישהו מהאנשים שעוברים כסטרייטים מעמיד פנים, בדיכאון או פשוט מקנא בכם".