>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

תמירה ברין (צילום: תומר ושחר צלמים)
מחכה לאחד. תמירה ברין | צילום: תומר ושחר צלמים
אהבה. מאז ומעולם העסיק הנושא פילוסופים, אנשי תרבות ורוח. שירים בנושא נכתבו, ספרים נכתבו, לבבות נשברו והתרחבו, אבל איפה אני בכל הסיפור? על אף שאני צעירה, אני יודעת שאהבה לא אמורה לקפח אף אחת ואחד. היא חייבת להיות מנת חלקם של כולם - בלי אפליה או קשר לדת, מין, גזע ומגדר. 

לא תמיד צריכים להגדיר

בתור אחת ששנים מחפשת אהבה וגם התאהבה בגבר שלא אהב חזרה, אני כבר יודעת דבר אחד בסיסי: אהבה אצל טרנסג'נדריות שעוד לא השלימו את התהליך הוא נושא מורכב ולא פשוט.

אנשים אוהבים הגדרות - אם גבר אז גבר ואם אישה אז אישה. מאז ומעולם האמנתי, כי לטרנסג'נדריות שסיימו את תהליך השינוי הרבה יותר קל למצוא בני זוג, משום שהן כבר שלמות עם עצמן. המשפט "אם לא תאהבי את עצמך - איך מישהו אחר יוכל לאהוב אותך?" מעולם לא היה נכון יותר.

לרוב, מי שאוהב את ה-"חצי חצי" זה אנשים שרוצים חוויות אקסטרים ולא תמיד מחפשים משהו אמיתי. במקרה הגרוע, מדובר בספונסרים שמנסים לקנות אותך עם כסף.

אין תמונה
לא מחפשת ספונסר. תודה

למי שלא מכיר, אז הגיע הזמן: ב"שוק הבשר" הנרחב של הטרנסג'נדריות (וגם אצל הומואים) ישנה תופעה מאוד מבחילה שנקראת ספונסרים או אנשים מבוגרים שמממנים יציאות, בילויים, ארוחות. זה מגיע אפילו לכאלה שמציעים ניתוחים ודירות.

עצם היותך ספונסר זה דבר שמזעזע בפני עצמו, אבל עיקר הבעיה איננה הספונסרים עצמם. הרי בסופו של דבר, מיהם הספונסרים? אנשים מבוגרים (לרוב) שנותנים שירות כספי עבור אקטים מיניים שבחיים לא היו זוכים להם בלי כיס נפוח. אני יכולה להעיד על עצמי שכמה וכמה פעמים קיבלתי הצעות כספיות ועזרה בניתוחים וטיפולים קוסמטיים מאותם שוגר-דדיז, וכמובן שסירבתי בתוקף, כי בעייני אותן טרנסג'נדריות שיוצאות עם הספונסרים הן גזלניות ולא הוגנות. אני מעדיפה אהבה אמיתית וכנה, גם אם היא ענייה.

לכל סיר יש מכסה. הזהרו ממחבטות

אני יודעת שיש אהבה בעולם. לא משנה מי אתם ומה אתם אוהבים או רוצים להיות - לכל סיר יש את המכסה שלו. לפעמים אנחנו עושים טעויות ולוקחים במקום מכסה מחבט, אבל מטעויות מחכימים.

המושג הכה גדול שנקרא "אהבה" מזמן לכולנו אכזבות וקשיים, אבל אם הולכים בדרך ומוכנים לחכות בסבלנות עד שה"אביר" יגיע, בסוף הוא יגיע. עם או בלי סוס לבן.

תמירה ברין (צילום: תומר ושחר צלמים)
היזהרו ממחבטות | צילום: תומר ושחר צלמים
לאחרונה כשהרבתי לצאת למקומות של סטרייטים נתקלתי בפתיחות מדהימה כלפי וכלפי חברותיי שגם עוברות תהליך של שינוי מין. מסתבר שדווקא ה"ערסים" הכי משופשפים בברנז'ה הסטרייטי מאוד אוהבים את המין השלישי וישנם כאלה שאפילו יוצאים עם טרנסיות באופן קבוע, שזה מדהים בפני עצמו.

ואל תטעו לרגע. אותם גברים מחשיבים את עצמם לסטרייטים ויסכימו להיחשף בפרהסיה עם אישה כמוני. מבחינתי, כאשר אנחנו, בנות המין השלישי, מצליחות לגרום לסטרייטים הכי מבוקשים לרקוד לרגלינו זו גאווה אמיתית.

כנראה שלא סתם אומרים שאהבה באה מהמקומות הכי לא צפויים, לפני שנה אם הייתם שואלים אותי אם לטרנסיות כדאי לצאת למועדונים של סטרייטים, הייתי אומרת באופן חד משמעי שלא. היום ואחרי שהכרתי בחור מדהים ואני יוצאת איתו תקופה לא מבוטלת, אני יכולה להגיד לכן בנות, צאו ותרגישו הכי חופשי להכיר וליהנות ואולי גם תמצאו אהבה.

במועדונים של גייז לא תמצאו את מה שאתן מחפשות. אמנם באותן מסיבות אנחנו בבית כי תמיד יקבלו אותנו ויעשו לנו כבוד, אבל מה עם להכיר, לחוות ולהרגיש נאהבות ע"י גבר אמיתי שאוהב נשים ואתכן כמו שאתן, ולא מתבייש בכן .

אז בינתיים, קבלו כמה עצות וחומרים למחשבה, בדרך לאהבה שתגיע במהרה.

1. קחו לכם דקה, שתיים לחשוב. אהבה זה עניין גדול ואמור להיבנות לבנה על לבנה ועם יסודות מאוד חזקים. חישבו טוב עם מי אתם בוחרים לחיות, להתנסות ולממש את הפנטזיות שלכם. כי לא כל אחד באמת שווה אתכן.

2 . מילות המפתח הן - אמון , הדדיות וכימיה. ברגע שיש לכן את המצרכים הללו, אתן על הגל. אם עוד אין לכן, חכו. לא לרוץ לשום מקום, אהבה באה מהמקומות הכי לא צפויים לפעמים, זרמו עם החיים ואל תוותרו על עצמכן.

3. זכרו: אהבה היא מאוד אינדיבידואלית, במיוחד אצל טרנסג'נדריות. אני לא אשקר ואגיד שהיופי לא משחק בכל המשוואה, ולצערי הוא גם חלק ניכר מהחיים של כולנו.

4. כל אדם בעולם צריך לעבור אהבה נכזבת כדי לדעת את טעמה המר, וכשבא משהו אמיתי ונכון, תדעו ליהנות מהמתיקות ותעריכו אותה הרבה יותר.

5. החיים עצמם הם שיעור ואם את טרנסג'נדרית, תהיי בטוחה שתלמדי הרבה ושהשיעורים של החיים פעמים רבות יזעזעו אותך. סבלנות היא מצרך חשוב בחיים של טרנסג'נדרית, ובכלל בנישה שנקראת אהבה .

לסיום, זו רציתי להתייחס לשרשרת התגובות בכתבה הקודמת - אני מביאה את דעתי ואך ורק את דעתי ולא פוסלת שום אדם בגלל שהוא עוסק במקצוע כזה או אחר. יש לי דעות מאוד חד משמעיות והן כבר שנים ככה , אני רוצה להבהיר שלא היה עניין לפגוע בשום טרנסג'נדרית שעוסקת בזנות , אלא להביא את דעתי האישית בלבד על העניין "סה טו" בעניין הזה היה חשוב לחדד פה את הפינה . 

>> לא כל טרנסג'נדרית זונה