>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

אין תמונה
אורי אריאל
אפקט אנסטסיה: אחרי הסערה שיצרה בשבוע שעבר אנסטסיה מיכאלי, מחליט חבר כנסת נוסף מהימין לשים את ההומואים והלסביות על הכוונת. הפעם מדובר בח"כ אורי אריאל (האיחוד הלאומי), שטוען כי לא צריך לגייס הומואים ולסביות לצבא. ממש כמו הרפובליקנים בארצות הברית, טוען אריאל: "אני חושב שיש דברים שבהם הם מפריעים לצבא להילחם".

אריאל אמר את הדברים בתוכנית "חיידק פוליטי" עם נחמה דואק בערוץ הכנסת. "אני לא מדבר על גבר מסוים, אחד או עשרה, אם הם אמיצים או לא", אמר אריאל בתגובה לשאלתה של דואק על אומץ לבם של הלוחמים ההומואים.

אריאל הוסיף: "השאלה היא על התופעות הטבעיות, והאם אנו מתנהלים לפי הערכים שיש לנו ביהדות ובתורה, או שאנחנו מתנהלים אחרת", אמר. "אני חושב שצריך להתנהל בגדול בהתאמה לרוח היהדות מזה אלפי שנים".

לאריאל יש אפילו הסבר מקורי למה שכנראה גרם להומוסקסואליות "להגיע" אל העם היהודי. "כנראה שזה היה ואולי אפילו מאוד נפוץ, בעיקר בעמי האיזור. כשעם ישראל הגיע לאיזור ואז נתקל בתופעות כאלה, כנראה אימץ חלק מהתופעות. ולכן התורה יוצאת נגד זה בחריפות מאוד גדולה ובעונשים מאוד מאוד כבדים".

"הומואים ולסביות משרתים בגאווה, וכך יימשך – למורת רוחו של אריאל"

הראשון לפרסם הודעת גינוי לדברים הוא יו"ר פורום גאוּת, התא הגאה של מרצ, דרור מזרחי: "לשמחתנו גם אורי אריאל וגם איש מחבריו בימין ההזוי לא יכתיבו את מדיניות הגיוס של צה״ל. הומואים ולסביות רבים מתגייסים לצה״ל ועושים בו שירות משמעותי בגאווה, וכך יימשך, למורת רוחו של אריאל".

מזרחי הוסיף: "אורי אריאל מנסה ניסיון נואש לרכוב על הגל הבזוי שהתחילה אנסטסיה מיכאלי בשבוע שעבר נגד הקהילה הגאה. מאנסטסיה מיכאלי התרגלנו לשמוע אמירות הזויות ומאורי אריאל התרגלנו לשמוע אמירות קיצוניות. הגיע הזמן שהם וכל השותפים לדעותיהם יפסיקו להטריד את הציבור עם הגיגים שהולמים יותר את הפרלמנט האיראני".

יו"ר "גאווה בליכוד", סרן (במיל') אוון כהן: "מצער שחבר הכנסת אורי אריאל אינו מודע לכך שצה"ל אינו צבא הדת היהודית, אלא צבא העם היהודי. הטענה לפיה לסביות והומואים אינם צריכים לשרת בצה"ל בגלל שזה מנוגד לרוח היהדות היא אווילית, בהמשך יאסור הח"כ על חיילים לדבר בסלולר בשבת, ועל חיילות ללכת בשיער חשוף. בנוגע לאמירתו ששירות להט"בים בצה"ל מפריע ללחימה, הוא ככל הנראה מסתמך על הניצחונות המפוארים של צבאות ערב נטולי הלהט"בים על צה"ל כדי לבסס את הטענה המופרכת הזו. לראייתנו, אמירות מפלגות כשל ח"כ אריאל הן מה שפוגע במדינת העם היהודי ובצבא העם".

>> עכשיו ב-mako: צדיקה בסדום - סדרה הקאלט שתפיל אתכם