>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
מוזמנים להתקשר
כל מצעד (ואפילו 'גלי'!) הכריזו על 'call me maybe' בתור הלהיט הרשמי של הקיץ החולף. לא מפתיע, אם כן, שאיגי (ארגון נוער גאה) בחר בו כדי לארגן את אחד הקליפים המגניבים והמיוחדים שיצא לכם לראות בזמן האחרון.

הקליפ מכריז בחגיגיות על פתיחת שנת הפעילות החדשה של הארגון המפעיל קבוצות נוער עם מדריכים מהקהילה בכל רחבי הארץ ובהיקף משמעותי וחשוב.

נטו יצירת קשרם עם חניכים

"בתור ארגון שעובד עם בני נוער מהקהילה היה לנו חשוב להשתמש במדיום של צעירים, של מוזיקה ואינטרנט, לפנות לנוער בשפה שהם מכירים", אומר אבנר דפני, מנכ"ל הארגון, שגם מככב בעצמו באחד הריבועים. "הקליפ הוא נטו עבור יצירת קשר עם חניכים ולכן מצולמים בו המדריכות והמדריכים שבני הנוער צפויים לפגוש במהלך הפעילות. זו התנדבות מדהימה ומרגשת של המתנדבות ומתנדבים בארגון", מוסיף אבנרי.

בקליפ המושקע, שנוצר בהתנדבות ובוים על ידי איציק צדיק, המסך מפוצל לריבועים בהם שרים ורוקדים המדריכים של הקבוצות באיגי את השיר וקוראים לחניכים ליצור קשר. "ניסינו לחשוב איך מגיע לחניכים שלא מכירים את הארגון, פורומים? אתרי הסברה? מאקו? מקומות שמספקים להם את מה שהם מחפשים לדעת. לדעתינו, לעשות קליפ תקשורתי ומושקע זה בדיוק הדרך. המטרה של הקליפ היא להגיע לחניכים ואני מקווה שיהיה לזה באזז", אומר צדיק.

לאחר ששנה שעברה נערך קליפ רק לקבוצות הצפון, השנה הוחלט ליצור מהפרוייקט משהו ארצי. "יש פה 40 קבוצות. וחוץ מאבנר יש את המדריכים והרכזים והש"ש, שכולם להט"בים בדיוק כמו החניכים. הרעיון הוא להפוך את המדריכים לנגישים, להגיד 'אני רוקד מולך ושר Call me maybe, הכי פה בשבילך. פותחים שנה ובואו תהיו חלק מזה'".

הקליפ בשנה שעברה

הקליפ, שעלה לרשת השבוע, מפנה את החניכים לאתר של איגי, שבו רשימת המדריכים בארגון. " זה די מגניב בתור חניך לחפש את המדריכים שלי בין הריבועים", אומר צדיק, "זה קונספט מדליק שאני אישית מת עליו. רציתי שילבשו שחור כדי שיהיה ברור שכל אחד יכול להיות חלק מהקבוצה, כל חניך יכול להשתלב ויש לו מקום. ככה אנשים לא מקוטלגים בשום צורה ושום סטיגמה ובדרך הזאת המסר של 'תצרו קשר' יגיע לכמה שיותר קבוצות."

השנה איגי מתפעלת קבוצות בקריית שמונה, כרמיאל, עפולה, חיפה צעירה, חיפה בוגרת, קריות, נתניה בוגרת, כפר סבא צעירה, כפר סבא בוגרת, פתח תקווה צעירה, פתח תקווה בוגרת, הרצליה, תל אביב צעירה, תל אביב בוגרת, חולון, ראשון לציון, רחובות, שפלה בוגרת, מודיעין, אשקלון, באר שבע צעירה, באר שבע בוגרת, אשכול, דתיים בנים צעירים, דתיים בנים בוגרים, דתיות, מטבחון, שגרירים, קורס מפיקים, חוג סטיילינג ותכנית ניר. אז צרו קשר!

>> צאו מהארון - איגי מחכה לכם

 >> עשור לאיגי - ארגון הנוער הגאה

>< ארגון הנוער הגאה חוגג עשור של הצלחה