"זה היה בגן שעשועים של השכונה, ישבתי לבד על הדשא ובהיתי בילדי השכונה מקפצים ממתקן למתקן", מעיד מוחמד זועבי בפוסט המצמרר שפרסם במסגרת הקמפיין החשוב #גם_אני, שהתפשט בעקבות פרשת ההטרדות המיניות של הארווי ווינסטין, "היה לו קול נורא עמוק ומפחיד, שגרם לי לרעוד עוד לפני שהוא שלח את ידיו לאן שהוא שלח אותן. אני זוכר איך הרכנתי ראש והתמסרתי לשיתוק שפקד את גופי והקפיא אותו במשך דקות ארוכות. דקות שהרגישו כמו מעגל חיים שלם. מפה לשם אני מצליח לרוץ הכי רחוק ומהר שאני יכול. רצתי כמו ילד קטן ומפוחד שחיפש ביאוש את חיק אמו אך ללא הצלחה. כי זה מה שהייתי".

"זה חזר על עצמו לפני שלוש שנים. הפעם לא הייתי בגן שעשועים וזה לא היה איש זר ומפחיד", ממשיך זועבי לחשוף ולספר על הטרדה מינית שעבר בביתו של חבר טוב של המשפחה, "או איך אומרים? בן בית. הוא היה נדיב כל כך להזמין אותי אליו לחול ואני לתומי הסכמתי! תבוא, אני אקח אותך לראות עולם ולטייל הוא אמר בזמן שהבטיח לאמא לדאוג לי. שבועות ארוכים של תכנונים והתרגשות נזרקו לפח מהיום הראשון שהגעתי לשם. מהרגע שהוא שלח ידיים, זרק הערות ורמיזות ועד לרגע שתפס אותי חזק חזק ודחף את הלשון שלו אל תוך הגרון שלי. ושוב כמובן, אני משותק וכנוע".

"גם אני חוויתי כפייה מינית", מספר נועם דוידוביץ' בפוסט האמיץ שפרסם, "גברים נגעו בי וקפאתי, ליטפו והתחככו בי כשאני עושה עצמי ישן ומחכה שרק ייגמר כבר. גם אותי חיבקו או נישקו מבלי לשאול או להסתכל אם אני מעוניין".

"הייתי בן 12 והוא בן 14", חושף תומר קורון בפוסט המטריד שפרסם, "בחצר האחורית של ביה"ס, לאור יום. פשוט בא והצמיד אותי לקיר ו'השתפשף' עלי לכמה דקות. הרקע (פרשנות שלי): כנראה הסיק שאני מעוניין בבנים כי כשהשתין בחצר, עיני נתפסו בסקרנות, הלם ותום ילדי על הבולבול שלו שהיה בגודל של סוס - בעוד שלי היה דאז בגודל של במבה".

"גם אני עברתי הטרדות מיניות. גם גברים מוטרדים, גם גברים נפגעים", איתי גורפינקל מכריז ומציף מחדש פוסט שפרסם בערב מצעד הגאווה 2015, "אני לא מתבייש יותר – הבושה היא לא שלי, אלא של אלה שבחרו להשפיל, לפגוע, לבזות".

השחקן והיוצר ג'ייסון דנינו הולט בחר לתקוף את הנושא מזווית אחרת. הוא מתייחס בפוסט שפרסם שלשום להטרדות המיניות שבנות עלולות לחוות מגייז, בלי שאלו אפילו יידעו שהם מטרידים, כשהדוגמא הקלאסית לטענתו היא להניח ידיים על שדיים, "כי אנחנו 'אחיות'". "ובכן, אנחנו לא 'אחיות'. אני זכר", כותב הולט, "אני לא ביקשתי בהכרח אישור. אין לי בעלות על שום גוף שהוא לא שלי. שום. גוף".