כמו בכל שנה, גם הפעם ארוחות החג המסורתיות של הקהילה הגאה יערכו במספר מוקדים ביניהם תל אביב, חיפה, טבריה וירושלים. השנה, יצאה האגודה למען הלהט"ב בתוכנית מענקים של ארוחות חג בקהילות המקומיות, כל שכל להט"ב שירצה יוכל לקבל ארוחת חג חמה עד לפתח ביתו. בתל אביב יהיה אחראי על החלוקה המרכז הגאה, בירושלים הבית הפתוח לגאווה ולסובלנות, בחיפה בית הקהילות ובטבריה דונה - הקהילה הגאה. 

סדר פסח המסורתי יערך זו השנה ה-25, גם הפעם במתכונת קורונה. ארוחות החג יחולקו ביום שישי, ה-26 במרץ, ויום למחרת, בערב החג, יתקיים סדר פסח וירטואלי באווירה קהילתית וחגיגית. באירוע המיוחד יופיעו גם היוצרת רונה קינן והמשורר נועם חורב, שיקדיש שיר מיוחד למשתתפים. 

חברי הקהילה יוכלו לקבל ארוחה חמה במשלוח ישיר עד לב (צילום: האגודה למען הלהט"ב)
חברי הקהילה יוכלו לקבל ארוחה חמה במשלוח ישיר עד לביתם | צילום: האגודה למען הלהט"ב

ארוחות החג המדוברות מתקיימות בכל פעם בזכות תרומות, והשנה בחרו להירתם גורמים רבים מהקהילה ומחוצה לה, ביניהם גם ליין ה-FOREVER, שתרם ארוחת חג על כל כרטיס כניסה למסיבה שנקנה. גם "שטראוס גרופ" נרתמו לסייע לארגון האירוע ומאפיית "לחמנינה" ו"המלביה" יספקו את הקינוחים לארוחה. 

"כקהילה חזקה, יש לנו את המחויבות לא להשאיר אף חבר או חברת קהילה לבד בחג ואני מזמין את כולם לקחת חלק בסדר הפסח של הקהילה הגאה", אמר מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב אוהד חזקי. "חג הפסח מסמל גם את המסע שלנו לשוויון ולחירות, בתקווה שכולנו נהיה אזרחים ואזרחיות שווים". 

הרשמו לארוחת החג