סטטיק ובן אל יחד עם נסרין קדרי יובילו השנה את שיר הגאווה הרשמי שיעביר מסר של אהבה שוויונית לכל בית ובית ברחבי הארץ. הקליפ שילווה את השיר מתמקד במגוון המיוחד המאפיין את הקהילה הגאה. באמצעות קהילות פייסבוק בשיתוף המרכז הגאה של עיריית תל אביב-יפו, הקליפ יהווה שיר הלל לפסיפס הייחודי של קהילת הלהט"ב על ענפיה השונים. את המילים והלחן לשיר הגאווה 2020 כתבו יחד סטטיק וג'ורדי (שגם עיבד והפיק מוסיקלית). צילומי הקליפ בבימויו של רומן בוצ'אצקי יתקיימו ב-15 ביוני ביפו.

איתי פנקס, חבר מועצת עיריית תל אביב-יפו ומחזיק תיק הגאווה: "באווירה של התמודדות מורכבת עם הקורונה, החלטנו בעירייה ובמרכז הגאה לשלב בין אירועי גאווה צנועים יחסית שמזכירים שהמהפכה לא הושלמה ללא שוויון מלא, לבין החזרת התקווה לא.נשים, לעסקים הקטנים ולכל מי שנפגעו".

איתי פנקס
פנקס. "מתנה אמיתית לעיר תל אביב-יפו ולכל מדינת ישראל" | צילום: ראובן קופיצינסקי, באדיבות המצולם

"קשה לדמיין שילוב יותר מרים ומלא אופטימיות מאשר סטטיק, בן-אל ונסרין, שחברו אלינו בהפקה מוסיקלית מסקרנת עם פוטנציאל להפוך לאחד הלהיטים הגדולים של השנה", מוסיף פנקס, "יחד עם קליפ עם הטאץ׳ הנדיר של שירזי והשותפות של פייסבוק - שיר וקליפ הגאווה העירוני הרשמי הוא מתנה אמיתית לעיר תל אביב-יפו ולכל מדינת ישראל".

טום לסטר, יו"ר התא הגאה בפייסבוק ישראל: "פייסבוק שמה לה למטרה לתת לכל אחת ואחד את הכלים לבנות קהילות על גבי הפלטפורמות שלנו ולקרב בין אנשים. קהילות הלהט"ב הן חלק אינטגרלי מפייסבוק ומכאן החשיבות שאנו רואים ביכולת שלנו לאפשר לגוונים השונים של הקהילות להיות אותנטיים ולהשמיע את קולם. דרך שיתוף הפעולה עם עיריית תל אביב-יפו והקהילה הגאה אנחנו רוצים לתת קול ובמה למגוון הקהילות ולהוציא אותן בגאווה החוצה אל מעבר למרחב הווירטואלי".