מדינת ישראל שקועה במערכת בחירות מתמשכת כבר קרוב לשנתיים, מדלגת מקמפיין אחד לשני. בזמן הזה, נוסף לחוסר היציבות השלטוני גם משבר בריאותי, כלכלי וחברתי חסר תקדים, שילווה את כולנו גם ביום בו נצא אל הקלפי בפעם הרביעית. 

בבחירות שנערכו לאחרונה לנשיאות ארה"ב, יתכן שהיה זה הקול הלהט"בי שהכריע בסופו של דבר את הכף לטובת ג'ו ביידן. "אם המצביעים הלהט"בים היו נשארים בבית, טראמפ ככל הנראה היה מנצח במירוץ לנשיאות", קבע הוושינגטון פוסט אחרי שניתח את התוצאות. בג'ורג'יה ובאריזונה, למשל - תשעה מעשרה להט"בים הצביעו לביידן.

גם בישראל, הקול הגאה הולך ומתחזק. לכן, הפעם, תמיכתן ותמיכתם של מאות אלפי מצביעות ומצביעים להט"בים ולצידם כמות גדולה אף יותר של בני ובנות ברית - קריטית מאי-פעם. בסיבוב הנוכחי, הקול הגאה עשוי להיות זה שיכריע את הבחירות ולמנוע סיבוב חמישי.

ILGBT - אירוע הבחירות של הקהילה הגאה 2021

לכן, ב-3 במרץ, יגיעו הפוליטיקאים הבכירים ביותר, מכל קצוות הקשת הפוליטית, לאירוע הבחירות המרכזי של הקהילה הגאה בישראל. באירוע נשב איתם לשיחה פתוחה ולעיתים מאתגרת, עם ועל קהילת הלהט"ב בישראל, שוויון זכויות ותיקון האפליה. עד אז, נביא כאן את הקולות, הדעות והפרשנויות הפוליטיות שיעזרו לכולנו לבחור נכון, כל אחד על פי צו מצפונו, ביום הבחירות. 

פורום הבתים הגאים בישראל מוביל בשיתוף פעולה מקיף עם mako. באירוע, אליו כולם מוזמנים, נשאל את בכירי הפוליטיקאים בישראל את השאלות הגדולות ביותר ונשוחח על הסוגיות האסטרטגיות וההבטחות וההתחייבויות לקהילה הגאה.