שמונה שנות מאסר נגזרו על פנסיונר בן 65 ממלטה, ששמו לא הותר לפרסום, לאחר שאילץ עובדות מין לקיים יחסי מין עם בנו בן השבע - רק מכיוון שלא רצה שהילד יגדל להיות הומו. האירוע המזעזע נחשף לפני חמש שנים, והקורבן, כיום בן 12, סיפר באומץ רב בפני המשטרה ושירותי הרווחה על מסכת העינויים שעבר, זאת למרות שאביו איים כי ינעל אותו במוסד, אם אי פעם יגלה למישהו אתה מה שעשה. 

המקרה נחשף אחרי ששתי עובדות מין פנו לשירותי הרווחה ודיווחו על מעשיו של האב המתעלל. חוקרי המשטרה שהגישו את כתב האישום נגד הגבר שמעו את סיפורי הזוועה ופתחו מיד בחקירה, במהלכה התגלה כי הגבר לקח לקח את הנשים פעם אחר פעם לעיר מרסה שבמדינה ואילץ אותן לעסוק בעבודות מין. בהזדמנויות שונות גם נהג להביא אותן לביתו כדי שישכבו עם בנו הקטן, זאת משום שהוא "לא רוצה שבנו יהיה הומו, מכיוון שיש לו כבר שני משפחה הומוסקסואלים". 

על פי הדיווח של מלטה היום, עובדות המין חשפו בפני המשטרה מסכת התעללויות קשה. האב המפלצתי היה נוהג להצליף בבנו בעזרת כבל חשמל אם לא הצליח להגיע לזקפה. בנוסף, הוא היה ממציא מילות קוד לאקטים מיניים שונים וכפה על הילד לקיים גם מין קבוצתי עם מספר נשים. לטענת עובדות המין שנחקרו בפרשה, הילד חי חיים אומללים, זאת כשהוא מוקף בסמים ועובדות מין.

בעקבות הדיווחים המחרידים, הילד שוחח עם חוקרי משטרה בנוכחות עובדת סוציאלית והועבר לטיפול בסוכנות להגנת ילדים, שם יעבור טיפול. האב אמנם כפר בהאשמות בבית המשפט, אך נמצא אשם ונידון לשמונה שנות מאסר על ידי השופטת אודרי דמיסולי.