>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
הגיע הזמן. האייקונים החדשים של פייסבוק

אפל, מאחורייך: אחרי שיצרנית האייפון והאייפד הציגה שני אמוטיקונים חדשים של זוגות בני אותו מין, מצטרפת גם פייסבוק לעידן הליברלי ומכלילה אייקונים של שני חתנים ושתי כלות, אשר ישולבו עבור זוגות גאים. אחד מהאנשים שיוכלו ליהנות מאייקונים החדשים הוא המייסד השותף של פייסבוק, כריס יוז, אשר נישא לאחרונה לבן זוגו.

הזוג המאושר: המייסד השותף של פייסבוק ומייסד ארגון למען הדמוקרטיה

בארגון GLAAD (הברית ההומו-לסבית נגד השמצה) מציינים לטובה את הרשת החברתית, שמפגינה מדיניות אוהדת כלפי קהילת הלהט"ב כבר כמה שנים טובות. כך למשל, בשנת 2011 נוספו לסטטוס של מערכת היחסים האפשרויות "באיחוד אזרחי" או "ידוע בציבור".

בנוסף, בשנת 2010 השתתפה פייסבוק בקמפיין של GLAAD נגד בריונות, ועודדה בני נוער להט"בים לאהוב את עצמם כפי שהם.

אין תמונה
מייסד פייסבוק, כריס יוז ובן זוגו ביום המאושר

מי שיוכל להנות מהאייקונים החדשים הוא המייסד השותף של פייסבוק, כריס יוז, אשר נישא לאחרונה לבן זוגו, שון אלדריג' – כך מדווח הכתב בריאן סולומון מהמגזין פורבס.

יוז, בן 29, שהיה שותפם של מארק צוקרברג ודסטין מוסקוביץ' לחדר במעונות של הארוורד, ידוע גם בזכות פעילותו הפוליטית וכן כעורך האחראי של העיתון ניו יורק ריפבליק. אלדריג', בן 25, הוא המייסד והגזבר של ארגון "הגנו על הדמוקרטיה שלנו".

הזוג המאושר הכיר בשנת 2005 בבוסטון, כאשר אלדריג' עבד כמנהל שירות לקוחות בחברת הובלות ויוז היה עדיין סטודנט בהארוורד. "הוא היה אינטליגנט וכריזמטי מאוד", מספר יוז. "הוא היה נחמד ומעורב פוליטית, והיה אכפת לו ממה שקורה בעולם. זה משך אותי מאוד".

>> באר שבע מתכוננת לאירועי הגאווה