>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

ילד בירוק עם משקפיים ופרצוף חמוץ מקבל זריקה בזרוע (צילום: Liza McCorkle, Istock)
שטות בחסות המדע. ילד מקבל חיסון (אילוסטרציה) | צילום: Liza McCorkle, Istock
נראה שההומופוביה לובשת צורות רבות, וכעת מגיע תורו של המדע לשמש עלה תאנה: המדען והעיתונאי האיטלקי ג'אן פאולו ואנולי מזהיר: "חיסונים הופכים ילדים להומואים". ונולי, בן 70, מתנגד ותיק לחיסונים ותומך נלהב ברפואה אלטרנטיבית, התראיין באחרונה למהדורה האיטלקית של מגזין התרבות Vice, בו הזהיר כי ילדים "יהפכו" להומואים.

נגד הומואים אבל בעד נישואים גאים

"החיסון נכנס לגופו של הילד, ואז הוא גדל כאשר הוא מנסה לחפש אחר אישיותו", אמר ואנולי. "החיסונים מותירים עקבות של כספית או חומרים אחרים שחודרים למוח – והילד הופך להומו. הבעיה תחמיר במיוחד בדורות הבאים, כי כאשר להומואים יש ילדים, הילדים שלהם יישאו בדי.אן.איי של מחלת ההומוסקסואליות של הוריהם".

למרות שאין לו הסבר כיצד ילדים רבים שקיבלו חיסונים נשארו סטרייטים, המדען אינו משאיר מקום לספק באשר לדעתו ההומופובית. "הומוסקסואליות היא מחלה, למרות שארגון הבריאות העולמי החליט שהיא לא", אמר ואנולי. "למי אכפת מה ארגון הבריאות העולמי אומר? המציאות היא שמדובר במחלה. כל חיסון גורם להומוסקסואליות, כי הוא מונע מאדם לפתח אישיות משלו. החיסון הוא מיקרופילם של אוטיזם. אתם תראו כמה הומואים יהיו בדורות הבאים. זה יהיה אסון".

עם זאת, המדען ההומופוב מבהיר כי הוא תומך בנישואים בין בני אותו מין ובזכותם של זוגות אלה לאמץ. "ההומואים לא אשמים במחלה שלהם", הוא אומר. "זה כמו שאני לא אאשים אדם בכך שיש לו התקף לב. אבל צריך לומר בבירור: מדובר במחלה שנגרמת כתוצאה מחיסונים".