מסיבת גייז ענקית התקיימה בפייר איילנד, אי סמוך לניו יורק, בסוף השבוע של ה-4 ביולי, יום העצמאות של ארה"ב. ככל הנראה, לפחות אחד מהחוגגים היה חולה בקורונה באותו הזמן. מספר סרטונים הופיעו ברשתות החברתיות, המציגים חופים עמוסים הומואים, כשכולם ללא מסכות או חולצות, הפכו את פייר איילנד להאשטג טרנדי בטוויטר. אחד החוגגים במקום, קורי האנון, הידוע כיום בכינוי "קורי קורונה", שיתף ברשתות החברתיות כמה הוא סבל מקורונה, רגע לפני שעלה על הספידו שלו ויצא למסיבה.

ב-3 ביולי קורי התפאר ברשימת הציוד שלו למסיבה, שכלל מכנסונים ונצנצים לגוף. ב-4 ביולי הוא פרסם בפוסט: "פאק יו, קורונה. חשבתי שנרפאתי". קשה לדעת בוודאות אם קורי אכן סבל מקורונה, או סתם מחוסר בתשומת לב.

כשהמגיבים נזפו בקורי כי לא ציית להנחיות הנוגעות לבידוד של שבועיים, ושכח להוסיף מסכה לרשימת הציוד שלו, הוא ענה: "אתם יודעים מה, היה לי קורונה. כולם יודעים שהיה לי קורונה, ואתם יודעים מה עשיתי? ישבתי בחדר השינה שלי והכנסתי את עצמי להסגר במשך שמונה ימי סבל. ועכשיו אני חוגג. אני מקווה שכל הטרולים הנבזיים יקבלו קורונה".

באופן טבעי, בטוויטר נרשמו הרבה מאוד דעות; בעיקר קריאות לממשלה או לאורחים עצמם להישאר על האי כשבועיים נוספים לפני שהם חוזרים.

View this post on Instagram

Fuck Your mask. Fuck your social distancing. Fuck your vaccine. Fuck your eugenics. Kiss my asshole if you think Im an ass‍♂️ #fireisland #summer #nyc #newyork #fireislandpines #party #beachlife #beachparty #ocean #moonlight #rave #covid9 #coronavirus #wwg1wga #qanon #id2020 #agenda21 #agenda21depopulationplan

A post shared by GC (@scholargc_) on