אנס למעלה מ-200 גברים
סינגה. "בתצהיר האישי של אחד הקורבנות תוארת כמפלצת" | צילום: יוטיוב

ריינהרד סינגה, בן 36, נשפט למאסר עולם בבית המשפט במחוז מנצסטר, אנגליה, על אונס ותקיפה מינית של 48 גברים. סינגה עבר לאנגליה מאינדונזיה בגיל 24 לשם המשך לימודי הסוציולוגיה שלו. לפי עדויות בית המשפט, סינגה הציג את עצמו כאדם שכולו טוב מול קורבנותיו, לאחר מכן היה מסמם אותם, ואז תוקף אותם מינית ואונס אותם בדירתואת מעשיו הבזויים היה מצלם בטלפון הנייד שלו. בתמונות והסרטונים שהוקלטו בידיו, ניתן לראות רבים מהגברים ישנים או נוחרים. אחד ממקרי התקיפה נמשך למעלה מ-8 שעות.

המשטרה מצאה 136 מקרי אונס שונים על שני מכשירים סלולריים השייכים לנאשם. עד כה בית המשפט הטיל צו איסור פרסום על הפרשה, עד להוצאת גזר הדין ביום שני האחרון, מאסר עולם עם מינימום של שלושים שנות מאסר בפועל.

גזר הדין מסתמך על שני משפטים קודמים שנעשו ב-2019, בשניהם כמובן נמצא אשם, וזאת עוד בטרם הועמד למשפט רביעי, על עוד 23 קורבנות לא מזוהים. להגנתו, טען סינגה כי הקורבנות ביקשו לממש פנטזיה מינית, שבהם הם מעמידים פני מת במהלך קיום יחסי מין.

קורבנותיו היו ברובם גברים צעירים והטרוסקסואלים שיצאו לבלות בסוף השבוע בעיר. הוא היה מסייר בין הברים השונים במנצסטר, עד שהיה מוצא צעיר, לרוב שיכור, שנדמה כי נותר לבד ללא חבריו. הוא היה מציע להם מקום לישון בלילה אצלו או משקה נוסף.

אחרי כמות משוערת של למעלה מ-200 קורבנות מאחוריו, המשטרה עלתה על עקבותיו, רק כשאחד הקורבנות התעורר באמצע התקיפה, ברח מהמקום והזעיק את המשטרהלמשטרה טרם התברר באיזה סם עשה סינגה שימוש, אך הם משערים שמדובר ב-GHB. לא מעט מהקורבנות נדהמו לגלות שנאנסו, רק לאחר שקיבלו הודעה מהמשטרה שזוהו באחת ההקלטות.

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> לסביות משתפות: 26 טיפים לסקס טוב יותר

>> "עד לפני חודש תמיד עשיתי סקס תחת השפעת סמים"

השופטת סוזן גודר סיכמה את המשפט: "אתה איש מסוכן ביותר, תככן ורמאי, שלעולם לא יהיה בטוח לשחרר... בתצהיר האישי של אחד הקורבנות תוארת כמפלצת. אמת המידה של פשעיך מצביעה על אמיתות התיאור".