את ג'יימס קאו, בריטי בן 24, אתם בדרך כלל תראו בלי חולצה, אבל זה לא תמיד היה ככה. עד לפני שלושה חודשים הוא עבד במשרה מלאה כעוזר לצוות רפואי, תפקיד אותו ביצע בנאמנות במשך שש שנים, אבל ההתעלמות המתמשכת של השלטונות הבריטיים ממצוקת מערך הרפואה בשנת הקורונה הובילה אותו לשנות כיוון לפתוח בקריירת פורנו באונליפאנס. 

כידוע, פלטפורמת אונליפאנס מאפשרת ליוצרי תוכן לפרסם תמונות וסרטונים בהם יכולים המעריצים לצפות בתשלום, ולרוב נעשה בה שימוש לקדם תוכן פורנוגרפי. קאו אומר שהוא "אסיר תודה" על ההזדמנות לחיים חדשים, אחרי שנים בהן ניסה להתקיים מהמשכורת שקיבל כחלק ממערך הבריאות.

קאו הרגיש חוסר הערכה מצד הממשל במשך זמן רב, אבל הקש ששבר את גב הגמל הייתה העלאה מגוחכת של אחוז אחד בשכר של עובדי מערך הבריאות, שתיכנס לתוקפה רק בשנה הבאה. הוא לא התכוון להמשיך לעבוד בתנאים שכאלה ופרסם בחודש מרץ סרטון טיקטוק שפנה ישירות לראש ממשלת בריטניה, בוריס ג'ונסון. "מאז שהעלו את המשכורת שלי באחוז התחלתי לפרסם באונליפאנס והרווחתי בשלושה ימים את מה שהייתי מרוויח בחודש", הוא סיפר. "אני מצטער בוריס, אבל אני סיימתי את עבודתי בתחום הבריאות ועכשיו אני זונה באינטרנט". 

@jambocowe

##gay ##gayuk ##lgbt ##lgbtq ##loveislove

♬ original sound - JamboCowe

קאו התחיל לעבוד בתחום הבריאות כבר בגיל 18. למשפחה שלו יש עסק פרטי המטפל בחולי אלצהיימר וקאו סיפר ל-PinkNews שזו הייתה עבודה מתגמלת שבצידה המון לחץ ואחריות. "עבדתי במערך הבריאות שש שנים, זו הייתה עבודה קשה ומעייפת עם משכורת נמוכה בסוף החודש", סיפר. "בעקבות הלחץ שיצרה מגפת הקורונה למערך הרפואה הרגשתי חוסר הערכה ואפילו עלבון".

לכן החליט קאו לנצל את היתרונות הטבעיים שלו והפך ליוצר תוכן באונליפאנס במשרה מלאה. הוא מספר שהוא מסוגל לעשות זאת רק בגלל שיש לו תמיכה מלאה מהמשפחה שלו. "הם אמרו לי שכל עוד אני מאושר, זה מה שחשוב", אמר, למרות שגילה כי לא כל התגובות היו חיוביות. "קיבלתי ביקורות מאוד חריפות ואפילו כמה איומי מוות, אבל העתיד נראה הרבה יותר ורוד עכשיו". 

ההתעניינות של קאו בתקשורת ורשתות חברתיות לא חדשה. הוא בעל תואר בתקשורת והקדיש זמן רב ליצירת תוכן לעמודי האינסטגרם והטיקטוק שלו. באונליפאנס יש לו כבר יותר מ-10 אלפים מנויים, כשכל אחד מהם משלם כמעט 12 דולר בחודש. כך, הרוויח קאו תוך 22 ימים בלבד משכורת של שנה אותה הרוויח בעבודה הקודמת שלו, אז אין פלא שהוא אומר שזאת ההחלטה הכי חכמה שהיה יכול לעשות מבחינת הקריירה שלו.